PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626318}

Batman

The Batman
7,4 107 271
ocen
7,4 10 1 107271
7,4 51
ocen krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Wygląda obłędnie, super efekty wizualne, genialna muzyka, totalnie nieciekawe postacie, nuda, właściwie pod koniec ma się ochotę żeby ich wszystkich przejechał walec i żeby się to jak najszybciej skończyło. Z żadnym bohaterem nie chciałem się utożsamić, żaden mnie nie zainteresował, żadnemu nie chciałem kibicować. Wspaniała sprawa, zrobić film w którym los bohaterów nas kompletnie nie obchodzi. Poszedłem ze znajomymi do kina, 3 osoby na 4 przysnęły w trakcie ze mną włącznie.

ocenił(a) film na 5
IwanPowaznyCzlowiek

Moja paczka znajomych to samo, jeden troche laskawiej ocenia, drugi mniej, ale nikt, nikt nie uznal tego fimu za dobry. Przeciętniak, ktory na netflixie obejrzalbym na 2 lub 3 podejscia.

ocenił(a) film na 10
IwanPowaznyCzlowiek

No widzisz, a ja mam dokładnie na odwrót. To pierwszy Batman, z którym dało się utożsamiać, podobnie jak z Catwoman, bo byli tacy ludzcy. Batman z depresją, a jednak zbiera się do kupy i walczy ze złem. Może trzeba nosić trochę bólu w sobie, żeby poczuć ich ból. Mnie ich los obchodził. Może Ty i twoi znajomi jesteście po prostu bandą psychopatów/socjopatów pozbawionych empatii. Bardzo dobry film, który na pewno obejrzę więcej niż jeden raz, a rzadko mi się to zdarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones