PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626318}

Batman

The Batman
7,4 107 294
oceny
7,4 10 1 107294
7,4 51
ocen krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Jak wyżej, wreszcie dostaliśmy Batmana, który nie jest terminatorem tylko wciąż zbiera niektóre ciosy i musi się wiele nauczyć ( chociażby tego, jak wystartować Barmobilem na jedynce ), musi pokonać własne demony + totalnie zatraca się w swoim alter ego. Dodatkowo Riddler to najlepszy antagonista zaraz po Jokerze Ledger’a. Gdy przewraca oczami w scenie zatrzymania lub gdy śpiewa ave Maria w Arkham, to człowieka przechodzą dreszcze. Sam film momentami wpada w dłużyznę, ale po kilku chwilach ponownie rusza z kopyta. Minusem jest jedynie zbyt małe cameo Jokera. Drugi najlepszy film o człowieku-nietoperzu zaraz po Dark Knight.

ocenił(a) film na 6
COLEWORLD_type

No widzisz, ile ludzi tyle opinii. Jestem świeżo po seansie i osobiście film mnie rozczarował. Żeby nie było, nie był zły, ale po zwiastunach spodziewałem się czegoś lepszego. Pattinson- dobry/bardzo dobry Batman, tragiczny Bruce Wayne którego z resztą było jak na lekarstwo. Riddler i jego maska niczym z sado maso był ok, ale gdy już jej nie miał w scenie w Arkham czułem lekkie zażenowanie postacią jak i grą aktora, do Ledgera brakowało mu baaaaaaardzo dużo jeżeli chodzi o antagonistę. Na plus filmu napewno klimat i muzyka, a przewodnia nuta jest po prostu świetna. Film 6/10, wiem że się powtórzę, ale liczyłem na więcej.

ocenił(a) film na 8
wik1992

Paul Dano jako Riddler naprawdę niezły, ale bez maski to był bardziej komiczny niż przerażający. Zbyt mało szaleństwa od niego, chociaż ten dialog z Batmanem w więzieniu rozpoczął się obiecująco.

COLEWORLD_type

Dla mnie film bardzo nierówny. Świetny Batman, słaby Bruce Wayne. Swietne zdjęcia, niezłe sceny akcji, a z drugiej strony śledztwo, które mnie nie ni grzeje ni ziębi. Nie obchodziło mnie za bardzo, kto jest kretem w mieście zepsucia i korupcji. Generalnie obsada spisała się dobrze, Pingwin mnie zaskoczył pozytywnie, choć za dużo go nie było. Plusów więcej, więc 8/10, ale mimo to lekkie rozczarowanie,

ocenił(a) film na 9
d_devil_2

To jest dopiero year 2, Bruce jeszcze przekona się, iż sam Batman nie rozwiąże wszystkich problemów. Miasto zostało zalane i teraz będzie musiał uderzyć do urzędników państwowych w celu uzyskania środków na odbudowę miasta. Jeszcze wypracuje personę playboya i filantropa.

ocenił(a) film na 1
COLEWORLD_type

Co ty za bzdury opowiadasz to po pierwsze, a po drugie co robisz na forum filmowym? :)

ocenił(a) film na 9
MiroslawBrzezik

Pytanie, co Pan robi na tym forum ? Przecież wystawienie jedynki temu filmowi to czysta ignorancja i wywalenie do kosza wszystkich pozytywnych aspektów dzieła Reevesa, takich jak wspaniałe efekty specjalne, fenomenalne zdjęcia, świetne długie ujęcia i kreatywne wykorzystanie strachu, który wzbudza w przestępcach Batman, jak również doskonała muzyka. Skoro Pan może bezpodstawnie zrównać film z ziemią, to ja mogę wychwalać go pod niebiosa. Pozdrawiam i polecam zapoznać się z terminem: subiektywna ocena.

ocenił(a) film na 1
COLEWORLD_type

Efekty specjalne, no tak, bo przecież tylko tego szukacie tera z w kinie? Szkoda gadać, bo teraz powinienem urwać i nawet na to nie odpisywać. Świetne efekty specjalne! Film obcy z 79, to były świetne efekty, efekty praktyczne, sozokujace, wybitne, bo wybijały się ponad przeciętnośc i przeszły do historii. Czy ten film przejdzie? Śmiem wątpić.

ocenił(a) film na 9
MiroslawBrzezik

spadaj na bambus, bęcwale. Pozdrów swoich kolegów z ZOMO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones