PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626318}

Batman

The Batman
7,4 107 271
ocen
7,4 10 1 107271
7,4 51
ocen krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Wizualnie wygląda to świetnie, ale fabularnie średnio. Od lat właściwie co roku wychodzi jakiś serial albo film z Batmanem i ja już chyba podziękuję za kolejne. Ta historia nie jest dla mnie na tyle ciekawa, żeby co kilka lat robić reset, zmieniać aktorów i wałkować w kółko to samo. 3 godziny i "mrok" polegający na tym, że jest ciemno i Batman ma smutną minę. Filmy o Batmanie udają powagę i to że niosą ze sobą nie wiadomo jak wielkie przesłanie, a jak "zdrapie" się warstwę wizualną to zostaje fabuła jak z przeciętnego kryminału i postacie, których całą charakterystykę można by streścić w kilku słowach. Mam dość oglądania postaci z kartonu i  tekstów jak z jakiegoś generatora dialogów. Niech ktoś wreszcie zacznie robić blockbustery z ciekawymi postaciami, których los będzie interesujący i trzymający w napięciu, bo nie będzie wiadomo co się wydarzy.

1992kamil

Powiedzmy sobie szczerze - niech już wreszcie skończą się ekranizacje komiksów, gier wideo i historyjek z gum do żucia. Wróćmy wreszcie do normalnych filmów, jakie Hollywood było w stanie kręcić jeszcze dwie dekady temu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones