PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626318}

Batman

The Batman
7,4 107 287
ocen
7,4 10 1 107287
7,4 51
ocen krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Ciemno jak w d.. u m..
Nie polecam
Ludzie, w odróżnieniu od nietoperzy, nie posługują sie echolokacją, więc ciężko w ogóle w tym filmie coś zobaczyć.
Twórcy, kiedy chcą przyciąć na budżecie i nie chce im się pracować nad detalami - albo biorą krótsze obiektywy (same gadające głowy), ale wszystko pokrywają mrokiem. Więc ogólnie ten film - jak na nieograniczone możliwości, które daje taki projekt - to totalny badziew.

arcadiotelefon

200 mln - faktycznie przycieli na budżecie, krótki obiektyw=same głowy - jak czegoś nie rozumiesz to się nie wypowiadaj. I umów wizytę u optyka albo przestań oglądać tego typu filmy w pełnym słońcu.

Klepson_moowi

Jak mówił Król Julian: „biedna trupia główko” - 200m to jest bardzo mały budzet na tego typu projekt, zapoznaj sie z pojeciem above/below the line oraz ile % budzetu się wydaje na reklamę; prawda jest taka, że Wam, fanom tych komiksowych bajeczek (Marvel/DC) można wcisnąć każde g*wno i bedziecie sie zachwycac. Jestem pewien, że w życiu nawet jednego dobrego komiksu nie przeczytałeś (jak np Craig Thompson etc).

arcadiotelefon

- "krótki obiektyw" to tzw. szeroki kąt, inaczej "obiektyw szerokokątny" - obiektyw, który w przeciwieństwie do teleobiektywu ma (uwaga zaskoczenie) szeroki kąt widzenia i nie potrafi w sposób poprawny przybliżać osób/przedmiotów. Do tego służy wspomniany teleobiektyw czyli taki o długiej ogniskowej, potocznie można go określić "długim obiektywem"
- nie ma czegoś takiego jak nieograniczone możliwości cokolwiek to znaczy, budżet ustala się na taką kwotę by realnie dało się na filmie zarobić nie podejmując zbyt dużego ryzyka, że się nie zwróci - to Hollywood, typowy biznes, kasa ma się zgadzać bardziej niż walory artystyczne, to nie kino ambitne
- 200 mln dolarów to jest duży budżet, możesz sobie twierdzić inaczej, ale kto ci zabroni. Batmany Nolana były tańsze, więc nie wiem o jakim przycinaniu na budżecie piszesz
- jeszcze ciekawsze a raczej przerażające jest to jak łatwo i bezmyślnie oceniasz czy ktoś jest fanem Marvela czy nie jest. Otóż fanem nie jestem zarówno Marvela jak i DC a już na pewno nie jestem fanem wypocin pozbawionych rzeczowych argumentów i na tematy, o których nie ma się pojęcia (jak np fotografia)
- wypowiadanie się w tonie pewności o tym co czyta lub nie anonimowa obca osoba to już nie lekkomyślność tylko upośledzenie umysłowe ale na tym się nie znam więc nie rozwinę tematu
- nic mi nic nie wciska ale przy odrobinie wysiłku powinieneś już to wydedukować
- ehhh, ciemność, nie ocenię czy film jest za ciemny czy nie, ocenię jedynie, że DLA MNIE w ogóle nie było za ciemno
- 200 mln - "bardzo mało" hmmm, to się wyklucza nawet przy takiej produkcji, znowu się powtórzę - patrz Batmany Nolana
- musisz cytować nic nie wnoszącą głupią kwestię postaci z kreskówki żeby podkreślić siłę swojej wypowiedzi czy jej słuszność? Dziwne, naprawdę dziwne

arcadiotelefon

W swoim własnym mniemaniu jesteś porządnym Polakiem czy też może bardziej obleśnym Chujem??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones