PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626318}

Batman

The Batman
7,4 107 271
ocen
7,4 10 1 107271
7,4 51
ocen krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Wszystko OK po pierwszym trailerze, ale fryzura Patisona całkowicie nie pasuje mi do Batmana. Gdyby zrobili mu krótsze włosy ułożone na bok byłoby 1000 razy lepiej. On ma urodę pasującą na Kenta, ale ta aktualna fryzura dużo psuje.

ocenił(a) film na 10
Alex_Tyler

Ale jak stoi w garniturze na tym pogrzebie, to wygląda ładnie, moim zdaniem i pasuje mu ta długość i nie wygląda jak emo. Aj bo to dlatego, że maskę zdjął i mu się włosy pokudłaczyły, spocone. A za make-up oczu ma ode mnie wielkie serduszko, że zdejmuje maskę i dalej ma makijaż, a nie jak w innych Batmanach cudownie znika! Taki szczegół a chwyta za serce.

ocenił(a) film na 7
Alex_Tyler

Tylko sprawa wygląda tak, że właśnie próbują tutaj podkreślić, że to jest jeszcze młody Bruce. Nawet w Batmanie: Początek Nolan'a, Christian Bale miał taką fryzurę zanim postanowił zmienić swój image ze zwykłego faceta na typowego playboy'a żeby nie wzbudzać podejrzeń.

Tutaj tego Batmana nie interesują jak na razie takie pierdoły. Poza tym według mnie, fajnie w końcu zobaczyć takiego Bruce'a niezadbanego, brudnego i zmęczonego. Widać, że krew się w nim aż gotuje i chce spuszczać wszystkim łomot.

A ten make-up to właśnie bardzo przyjemny detalik który zawsze chciałem zobaczyć w filmie Batmana.

Alex_Tyler

Trochę ala Nightwing czy Batman Beyond ale poczekaj jak zobaczymy go na jakimś spotkaniu w firmie, może będzie zaczesany jak Ch. Bale :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones