PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626318}

Batman

The Batman
7,4 107 287
ocen
7,4 10 1 107287
7,4 51
ocen krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

… czyli zamysł rozumiem, ale jego realizacje i wprowadzenie do tej ekranizacji już nie do końca. Film rozlazły, z nieopierzchniętym Batmanem i słabym Brucem. Z jednej strony klimat Noir (swoją drogą naprawdę przyjemny dla oka) z drugiej strony patetyczne kwestie rodem z Nolana, które miały komiczny wydźwięk. Subiektywnie do mnie ten film kompletnie nie przemówił i może przez te subiekcję i duży sentyment do filmów Nolana spodziewałem się zupełnie czegoś innego… i mój sąsiada na sali kinowej chyba też, któremu udało się nawet chrapnąć jak przysnął. :)

ocenił(a) film na 6
mikacprzycki

Generalnie zgadzam się ,puki co najlepszy Batman jak dla mnie to mask of the Phantom z 93

ocenił(a) film na 5
mikacprzycki

Film ewidentnie chcial byc jak Joker, powazny i z przesłaniem, ale rezyser zamarzyl niesmialo o zmierzchu, nastepnie postanowił jednak zrobić film o silnej kobiecie kot. By na koncu przestraszyc sie fanow, bo przecież obiecal batmana, dlatego dokonczyl z tym co mial - - czyli z krótkim cameo Kingpina oraz zagubionego Riddlera ktory niby wszystko wiedział, ale umknelo mu ze batman nie zabija, dlatego pod koniec jak to sobie przypomnial to posmutnial. Tak po krotce powstal Batman, w męczarniach okrutnej logiki, ktorą gdzies po drodze musial udusic Falcone. Na prosbe rezysera, ktory wcale o to nie prosił :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones