PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626318}

Batman

The Batman
7,4 107 271
ocen
7,4 10 1 107271
7,4 51
ocen krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Pattinson nadawałby się może na przeciwnika Batmana, mógłby być Jokerem albo Człowiekiem Zagadką (czy też raczej jak się teraz mówi Osobą Oznaczoną Męsko Przy Urodzeniu Miażdżącą Swoją Tajemniczością), ale tak bardzo bardzo NIE JEST Batmanem... Natomiast czarny Gordon, i to jeszcze ten przygłup Wright, komentuje się sam. Przemysł filmowy wszedł w rolę niańki tych "less fortunate", czyli murzyniątek, kobieciątek i pedalątek. Dostają punkty za pochodzenie i tylko dlatego łapią się na cokolwiek, bo w uczciwej rywalizacji na talent i umiejętności nie mieliby (miałyby? miałoby?) z białymi, heteroseksualnymi mężczyznami najmniejszych szans. PS. Z góry odpowiadam dupnie obolałemu lewactwu - uwierzę w wasze pierdy o wolności, równości i braterstwie, jak doprowadzicie do zniesienia podziału na zawody sportowe kobiet i mężczyzn. To będzie prawdziwa równość! Do dzieła! Anyway, już się nie mogę doczekać, kiedy będę mógł wystawić jedyneczkę tej parodii. Tak, zgadliście, bez oglądania. Potem pewnie obejrzę, ale jedyneczka zostanie. Tyle w temacie.

ocenił(a) film na 9

Nie ma to jak dać filmowi 1 za to, że gra w nim czarnoskóry aktor. Brawo

użytkownik usunięty
Uslugbej

Nie zrozumiałeś, bywa. Pewnie jesteś do tego przyzwyczajony, więc nie będę tracić czasu na wyjaśnianie.

ocenił(a) film na 9

"Już się nie mogę doczekać, kiedy będę mógł wystawić jedyneczkę tej parodii. Tak, zgadliście, bez oglądania." co tu jest do zrozumienia? Wcześniej czepiasz się poprawności politycznej, co jeszcze zrozumiem (mimo że aktor mógł dostać tę rolę, bo po prostu do niej pasował według twórców, ale mniejsza). Więc możesz mi wyjaśnić czemu, dasz filmowi 1 za samo to, że istnieje? (Może po prostu jestem głupi, kto wie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones