PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626318}

Batman

The Batman
7,4 107 287
ocen
7,4 10 1 107287
7,4 51
ocen krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Czekacie, czekajcie! Aż tak film zrobił na Was wrażenie? Szczerze wydaje mi się, że ten Batman ma super klimat chociaż czasem zawiało nudą. Twierdze nawet, że dodanie mu kategorii R nadałoby mu uroku, ale…
Pojawiły się we filmie pewnego rodzaju grzeszki, mianowicie:
- Batman to mial trochę takie wyposażenie jakby się zbroił na pierwszym lepszym odpuście w okolicznej wsi;
- czy główna postać złożyła jakieś śluby milczenia? Okej zgadzam się, że pogrążony jest w żałobie, że mu ciężko itd. ale czy musi być aż takim flegmatykiem?
- ostatnia scena jak Batman decyduje sie złapać kabel elektryczny i przeciąć go, wisząc na nim. Dobrze, że nie wpadł na pomysł żeby go przegryźć… masakra.

Już nie chce się czepiać szczegółów typu, że córką Falcolna w akcie furii nie jest sobie w stanie poradzić z 1 ochroniarzem trzymając w ręku pistolet (twierdzi, że potraktowanie go kozakiem to lepszy pomysł)

Miałem nadzieje, że wyjdę z filmu zestresowany, zmęczony tym klimatem. Szczerze liczyłem, że będę miał traumę i film zapadnie mi w pamięć. A wychodząc z kina trochę czułem się jakbym dostał kolejny film z seri DC. Automatycznie daje filmowi ocenę 6 (jakbym dał 7 to musiałbym podnieść trylogii Nolana o jedna ocenę wyżej :P)

ocenił(a) film na 5
BosskiBambus

Przegryźć zaśmiałem się :) zwlaszca ze wyobrazilem sobie, ze rezyser mogl rozwazac te opcję, zadac smierc batmanowi emo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones