PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626318}

Batman

The Batman
7,4 107 294
oceny
7,4 10 1 107294
7,4 51
ocen krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Film oceniłem 7/10 Choć Patison Batmana zagrał na 10! Dlaczego lepszy od Balea?Ponieważ moim zdaniem mniej silił się na bycie mrocznym ,powaznym posępnym był bardziej naturalny. Pamiętam że w Bale drażniło mnie jak zmieniał głos ,silił się strasznie dla mnie brzmiało to nienaturalnie u PATISONA wszytsko gra aż miło ! Sam film tak miły nie jest.Jest bardzo bardzo mroczny aż mnie to zmęczyło przyznam.Akcji jak na trzy godziny powiedzmy że jest jak na lekarstwo nie moge pwoiedzieć że jest to kino rozrywkowe bo nie jest to wrecz dramat ,wyszedłem z kina bardzo smutny ale nie dlatego że to zły film ,jest dobry tylko w taki mnie wprowadził nastrój w sumie to chyba dobrze filmy mają budzić emocje on wywarł takie wrażenie że wow! Postać Batmana ogromny plus ,muzyka plus reszta aktorów super ,tylko trochę przydługi co w połączeniu z wolnym tepem i bardzo mroczną stroną filmu w koncu męczy! Nie mniej jako czterdziestoletni fan Batmana od dziecka jestem usatysfakcjonowany,gdyby skrócili go o godzinę było by 10 ! Wyobrazcie sobie gdyby połączyli tego Batmana z Jokerem Joaqin Phoenix klimat praktycznie ten sam powiem więcej ONI SĄ DLA SIEBIE STWORZENI!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones