PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626318}

Batman

The Batman
7,4 107 101
ocen
7,4 10 1 107101
7,4 51
ocen krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Aż mi go żal, jeśli to prawda:) :)
Fala hejtu może przekroczyć wszelkie granice:) :) :)

A osobiście uważam że jest to ciekawy wybór.

nan_s

Wydaje mi się,że Hoult był by lepszy w tej roli. No ale trudno. Czekam na efekty.

lilithat84

Nie byłem fanem Afflecka roli Batmana, jednak teraz to uważam wcale nie był zły wybór ;)

buterfly

Zgadzam się w 100%. Chcą chyba sprowadzić Batmana do poziomu Marvela (chociaż teraz to zabiłabym za Roberta Downeya Jra w roli nietoperza).

creep_

Chociaż naprawdę starałem sobie go wyobrazić jako Batmana, to niestety nie jestem w stanie za każdym razem mam wrażenie że w stroju będzie po prostu wyglądał śmiesznie ;)

buterfly

Nie śmiesznie, odrzucająco.

NieMamSwojegoZdania

Po zwiastunach nie mam już obaw. Podoba mi się jego maska i peleryna wygląda jak nietoperz. Natomiast bez maski wygląda dziwacznie :)

ocenił(a) film na 8
nan_s

Affleck, mimo że większość go krytykuje, był moim zdaniem świetny w tej roli. Pasował najbardziej ze wszystkich dotychczasowych aktorów do tego prawdziwego, komiksowego Bruce'a Wayne'a. Kto jak kto ale Pattinson? Nie wiem czy będę w stanie to oglądać, nawet jako fan Nietoperza.

ocenił(a) film na 7
bartek_tdk

Przeżyliśmy Clooneya i V. Kilmera - więc przeżyjemy wszystko - jak to fani gacka:D

Affleck był całkiem fajny wizualnie - ale grał takiego bardziej zmęczonego i stetryczałego Batmana, co to służył bardziej za worek treningowy Supermenowi:).

A Pattinson to niewiadoma. Uważam, że ma bardzo męską szczękę:), zwłaszcza z lekkim zarostem - jak mu założą maskę - to powinno być super:D Natomiast oczka i brewki ma takie łagodne:) - więc trudno mi go wyobrazić sobie jako mściciela, detektywa:) Ale zobaczę na pewno, jak mu pójdzie:).

ocenił(a) film na 8
nan_s

Pożyjemy, zobaczymy. Ale moim zdaniem mieli wiele innych, lepszych opcji do roli Bruce'a. Ocenimy wkrótce :)

ocenił(a) film na 10
nan_s

Oczka i brewki zakryje pod maską, a Brucowi będą pasować, dla niepoznaki.

ocenił(a) film na 8
nan_s

Tez uważam że Patison sie nadaje. Ma coś poważnego i buntowniczego w oczach. Ten smutek u Batmana gra kluczową rolę. To nie kafar rozdający razy na lewo i prawo tylko głęboko zdeterminowany przepełniony goryczą mściciel. Bezsilność rodząca złość daje mu siłę. Liczę że poćwiczy też fizycznie do tej roli bo jest tak zwiewny, że boje się iż go zdmuchnie z w tej pelerynie z planu przy większym wietrze :)

ocenił(a) film na 7
TCWolf82

Heh:) :) :) masz rację :)
Z tym, że z dotychczasowych Batmanów to prawie wszyscy chudzi i niscy:) :)
Keaton, Bale, Kilmer:) za to Affleck był już wyższy, ale taki trochę ciężki :) :). Clooneya nie oceniam, bo nie:) :)
Pattinson przynajmniej jest przystojny. A wzrost też ma ok. I może trochę poćwiczyć :),

Jesli fajnie odbiorą Batmanowi Kotkę i będzie choć trochę klimatu, to film będzie dobry:) tj. Ja mam taką nadzieję :) :)

nan_s

Wydaje mi sie ze bale ktory wazyl 90 kilo grajac meocznego rycerza nie mogl byc chudy

ocenił(a) film na 7
VincentDanGoogh

Bale to przecież jeden z wyższych Batmanów, a jak mężczyzna około 180 cm waży około 90 kg to rzeczywiście nie może być gruby:) :)a jest szczupły :).

Zresztą mnie chodzi o ogólne wrażenie :).
Rhas, Bane, nawet Dent byli od Batmana wyżsi i lepiej zbydowani:). Lubię Balea i cenię filmy Nolana, ale w nich Batman to chuchro:) :), z super zabawkami :) :)

nan_s

Pattison bardzo dobry aktor, szkoda ze zmierzchem przykleił sobie łatkę.

John_Edward_Gammel

Taką łatkę przyklejają mu tylko ci którzy nie widzieli go w niczym innym oprócz Zmierzchu. Razem z Kristen Steward konsekwentnie od ponad 10 lat robią ciekawe projekty a przecież już dawno mogli osiąść na laurach albo pójść w jakieś blockbustery.

whitestripes_333

Potwierdzam. Przebrnąłem przez wszystkie zmierzchy i stwierdziłem, że nie mogę tego tak zostawić. Zagłębiłem się w filmografię obojga z nich i na prawdę miło się zaskoczyłem.

nan_s

to będzie najgorszy możliwy wybór i najgorszy batman w dziejach

ocenił(a) film na 7
Remigiusz189

E, tam. Batmana i Robina nic nie przebije w tandecie. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Remigiusz189

Oj uważam że nawet Joker w wykonaniu Leto, nie przebił tandety z Batmana i Robina ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Remigiusz189

A widziałeś Inne filmy Leto i Pattinsona oprócz ''Legionu Samobójców'' i ''Zmierzu'', bo mam wrażenie że na podstawie takich gniotków wyciągasz opinie o nich :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Remigiusz189

Jeżeli nie oglądałeś to na jakiej podstawie wyciągasz wnioski? :) - Radze obejrzę chociażby z Leto ''Requiem dla snu'', ''American Psycho'', ''Witaj w klubie''.

Natomiast z Pattinsonem ''Popiołki'' i Rover''.

buterfly

widziałem Requiem dla snu i co z tego? dla mnie ci aktorzy są daremni i tani

Remigiusz189

?? A kto według ciebie nie jest - Bo można wnioskować po twoich ocenach aktorów że Jason Statham, to gwiazdor z najwyżej półki.

buterfly

aktorzy mojego pokolenia np:
Al Pacino
Robert De Niro
Bruce Willis
Tom Hanks
Morgan Freeman
Tommy Lee Jones
Sylvester Stallone
Adam Sandler
Orlando Bloom
Ian McKellen
Johnny Depp

i od ku**y innych

Remigiusz189

Z większością się oczywiście zgadzam - Chociaż Adam Sandler jako aktor komediowy to jednak nie moja bajka, do tej pory to na plus oceniłem go tylko w dwóch filmach :)

Remigiusz189

Tak z czystej ciekawości- gdzie Orlando Bloom pokazał się z tak zaje*istej strony, że jest lepszy od Leto z "Witaj w klubie"?

Remigiusz189

i co, łyso ci teraz? XDD

ocenił(a) film na 7
nan_s

a mi się wydaje, że to taki wybór jak było w przypadku G.Clooney'a no ale czas pokaże

ocenił(a) film na 10
nan_s

Aktorsko i wizerunkowo myślę, że to dobry wybór, zwłaszcza po trailerze. Trochę ten emo-look mnie przeraża, ale może to dlatego że mu się włosy zmierzwiły jak zdjął maskę :) Ale kwadratową szczękę ma i to mnie cieszy i napawa nadzieją na dobrego Batmana. Nie przebije Batmana animowanego, bo na to nikt nie ma szans. Bo Bataflecku mam obniżone wymagania względem nowego Batmana, teraz ktokolwiek będzie lepszy niż Afleck.

ocenił(a) film na 7
ewej

Prawda, że szczękę ma idealną :), tak właśnie myślałam od początku. Trailer był w porządku, choć masz rację, że Batman taki jest nieco emo, te włosy zwisajace itp:) ale to może tylko po zdjęciu maski :). Fajna była scena, kiedy bije faceta, bo ta złość Batmana to także dobrze wróży. W dotychczasowych filmach, Batman był za stoicki. A e tym filmie i wróg Zagadka ma dobrą otoczke, i Kotka wydaje mi się ok. Czekam na ten film:).

ocenił(a) film na 10
nan_s

Jak ogłosili, że nowym Batmanem ma być on albo Nick Hoult to kibicowałam, właśnie Pattinsonowi, ze względu na szczękę i widzę, że miałam rację, w kostiumie wygląda doskonale. Na reszcie pierwszy filmowy Batman z kwadratową szczęką! Jako Bruce w garniturze też prezentuje się bardzo ładnie, szkoda, że Alfreda nie pokazali. Dobrze, że pokazali w zwiastunie scenę bitki, bo jest naprawdę obiecująca. Także, kwadratowa szczęka, dobra bitka - będzie Gacuś jak ta lala :) W ogóle całościowo, film wydaje się, że będzie co najmniej dobry. Trochę Krawitzówna mnie irytuje, ale trudno... Mogliby zrobić z tego serial, w jakimś Netflixie albo gdzieś, z Pattinsonem właśnie i takim Batmanem-detektywem.

ocenił(a) film na 7
ewej

Tak, interakcje Batmana i Alfreda są bardzo ważne. Ciekawe jak to wyjdzie. Z. Krawitz jest dość dobrą aktorką, oby tylko miała chemię z Pattinsonem.:). Trochę brutalności trochę akcji, zagadka, ciekawy złoczyńca i Batman spadający z wieżowca na bandytów, 
a będzie ok:).

nan_s

ciekawy, ale czy trafny? kilka ról miał nawet dobrych, ale ciągnie się za nim smrodek Zmierzchu

ocenił(a) film na 9
nan_s

Ja myślę, że to może być rola, która ściągnie z niego łatkę wampira. Jeżeli zaprezentuje się tak jak w zwiastunach, to będzie najlepszy Batman w historii. Takiego mroku dawno nie widziałem... :D

ocenił(a) film na 8
nan_s

Pattinson to świetny aktor, który z jakiegoś powodu jest kojarzony tylko i wyłącznie z rolą w Zmierzchu, zamiast z rewelacyjną rolą w Diable Wcielonym i wybitną grą aktorską w Lighthouse.

Jestem całkowicie spokojny o to, że Pattinson zagra Bruce'a fenomenalnie.

No i ten nowy bat-strój! (do którego Pattinson pasuje jak ulał)
ZA-JE-BIO-ZA!

ocenił(a) film na 8
nan_s

Akurat o Pattinsona bym się nie martwił bo jest wszchstronnym aktorem i da sobie radę, tylko że niektórzy nie zdają sobie czasem sprawy że produkt końcowy, i to jak aktor się prezentuje w danym filmie, to też widzi mi się reżysera ;))))

użytkownik usunięty
nan_s

Taki sam hejt miał miejsce gdy Daniel Craig miał grać Bonda, sam opowiadał o tym w jednym z wywiadów i co wyszło? ;) ludzie mają problem z przyjęciem tego co nowe, zawsze oceniają, już porównują do Bale'a. A ja uważam, ze to będzie świetny Batman! Zwiastuny są tak obiecujące, ze sama jestem zaskoczona!

ocenił(a) film na 9
nan_s

I okazało się, że wypadł idealnie (w moim prywatnym rankingu tylko Keaton był lepszym Batmanem), a już na pewno o niebo lepiej niż Affleck, który był ogłoszony idealnym wyborem jeszcze przed powstaniem wcześniejszych filmów :D

ocenił(a) film na 7
sundayborn

Oczywiście, że Pattinson był dobrym Batmanem, na 100% lepszym niż Affleck:). Szczęka Pattinsona jest idealna:). Ale im częściej ściągał maskę, tym film mniej mi się podobał:). Pattison był dobrym Batmanem, ale jako Bruce był zbyt emo, jak na mój gust. Ten pamiętniczek w ukryciu itp. to trochę głupie, chociaż może tak było w komiksie:).

Ja też najbardziej cenię Keatona - a Powrót Batmana to mój ulubiony film. Uważam też, że chociaż Bale był gorszym Batmanem, niż Pattinson, to jednak filmy z jego udziałem robiły większe wrażenie, lepszy efekt wow, były tam momenty, które naprawdę chwytały za serce. A tutaj, tan najnowszy Batman jest nieco wyprany z emocji.

ocenił(a) film na 9
nan_s

Rozumiem o co Ci chodzi, bo tam jest tyle różnych aspektów całkowicie odmiennych, że potrafię zrozumieć, iż komuś bardziej przypadnie do gustu. W sumie sam też bardzo lubię trylogię Nolana, po prostu sam Bale to dla mnie dopiero 3. Batman z kolei, zaś co do Pattinsona, to w takim razie dobrze, że rzadko występuje jako Bruce :D a może w kontynuacji będzie już trochę inaczej się prezentował, może trochę upora się do tego czasu z fragmentami swojej przeszłości? Zobaczymy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones