PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626318}

Batman

The Batman
7,4 107 465
ocen
7,4 10 1 107465
7,4 52
oceny krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Przeciwnicy

użytkownik usunięty

Jakich chcielibyście zobaczyć przeciwników w nowym, zrestartowanym filmie o Batmanie?

Moje typy:
Hugo Strange
Man-Bat

http://www.filmweb.pl/film/Untitled+Batman+Reboot-2015-626318/discussion/moja+ob sada+na+filmy+o+batmanie,2088752

użytkownik usunięty
wort801

dzięki, ale mam tu na myśli przeciwników na pierwszy film od momentu restartu serii ;)

wiec trudny wybór mam ponieważ jakaś kobietę bym chciał może ivy :) byłoby można popatrzeć na coś .... :)

użytkownik usunięty
wort801

BTW nie wiem jak wy ale wolałbym tym razem kogoś nowego, kto dotychczas istniał tylko na kartach komiksu i nie pojawił się jeszcze w żadnym filmie kinowym zamiast w kółko wałkować Jokera, Two-Face'a czy Catwoman :)

ok to twoje zdanie ja bym dał komuś szanse znowu .... niektóre postacie były w kiepskich filmach powinni mieć drugą szanse według mnie

użytkownik usunięty
wort801

Z tym też się zgodzę! W szczególności jeśli chodzi o Riddlera i Mr. Freeze'a którzy mieli jak dotąd beznadziejne występy w knotach Schumachera, choć swoją drogą wolałbym ich zostawić na kontynuację rebootu, po tym jak twórcy przyzwyczają nas pierwszym filmem do nowej wizji Gacka;)

no nawet fajny pomyśl masz ;)

użytkownik usunięty
wort801

BTW nowy Batman niemal na pewno będzie należał do tworzonego właśnie kinowego uniwersum DC rozpoczętego filmem Man of Steel a Gacek jak wiemy pojawi się w jego kontynuacji i będzie to jego debiut w tym uniwersum. Kolejny 'solowy' film Gacka powstanie najpewniej ok. 2017-2019 i raczej będzie się dział po wydarzeniach z Batman vs. Superman. Mi Strange i Man-Bat pasują jako przeciwnicy na "origin story" - może później uświadczymy w tym uniwersum jakiegoś prequelu Batmana - kto wie? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones