PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626318}

Batman

The Batman
7,4 107 287
ocen
7,4 10 1 107287
7,4 51
ocen krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Prawie najlepszy film o Batmanie Mroczny Rycerz dalej najlepszy,jeszcze nie wiem czy Batman Początek jest lepszy czy gorszy od nowego filmu,postacie są napisane i zagrane lepiej u Nolana ale akcja,fabuła,klimat u Reevsa.
Pattinson to dla mnie najlepszy Batman(może na równi z Keatonem ale on zabijał)niestety jego Bruce Wayne nie przekonuje mnie niczym się nie wyróżnia(w tej roli wciąz Bale najleszpy jako Bruce).
Riddler był ok spodziewałem sie trochę wiecęj ale nie zawiodłem się.Catowman niestety kiepska(nie ten poziom co Pfieffer i mnie przekonująca od Hathaway)nie było czuć chemi między nią a Batmanem
.Znakomity Pingwin coś innego niż De vito a cały czas świetne.Bardzo dobry Falcone,niestety kiepski Alfred,porucznik Gordon po prostu był.
Znakomita muzyka i scenegrafia,brakowało moim zdaniem jednej dobrej sceny walki dla Batmana jak w BvS.Czekam żeby zobaczyć film ponownie i czy moje zdanie się zmieni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones