PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626318}

Batman

The Batman
7,4 107 465
ocen
7,4 10 1 107465
7,4 52
oceny krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

moje pomysły
mr freeze-vin diesel
catwoman -megan fox lub Kate Beckinsale
joker-johnny depp
Harley quinn-Charlize Theron
Black Mask-Kevin Spacey
poison ivy-emma stone,scarlett johansson,Keira Knightley,Rachel Nichols lub Kim
Kardashian tutej nie mogłem wybrać aktorki
Hugo Strange-Hugo Weaving
Killer Croc- Kevin Grevioux
Clayface-Mickey Rourke
Great White Shark-Jason Statham
i teraz wrogowie na których nie liczę się pojawią w nowych batmanach
Scarecrow-Joaquin Phoenix
Talia al Ghul- Kate Mara
Ra's al Ghul-Viggo Mortensen
Two-Face-Michael Fassbender
Firefly-Wesley Snipes
Deadshot-Colin Farrell
Hush- Eric Bana
Carmine Falcone-Ian McKellen
Penguin-Philip Seymour Hoffman
bane-Nathan Jones I

batmam-????nie mam pojęcia kto mógłby go zagrać
Alfred Pennyworth-też nie wien :(

użytkownik usunięty
wort801

a moze batmana Luke Evans?

on mi nie pasuję na batmana ale dzięki że odpisałaś na mój temat

użytkownik usunięty
wort801

On nie? czy ogolnie nie dla brytyjskich aktorow?

on nie .nie mam nic przeciwko brytyjskim aktorom

użytkownik usunięty
wort801

nie wiem jaki jest zalozenie filmu jesli typowo dla nastoletniej widowni to moze: Jensen Ackles? przesadzilam?

ten o wiele lepszy nawet budowę ciała czyli o mięśnie mi chodzi jest ok i z twarzy jest ok no wiesz multimilioner musi jakoś wyglądać

użytkownik usunięty
wort801

ha :D czyli cieplo! jeszcze myslalam sobie, ze Joe Manganiello bylby okey.

jak dla mnie to Jensen Ackles jest najlepszy z tych co podałaś

wort801

A dla mnie nie...

FiliTV

ok

ocenił(a) film na 6
wort801

Twoja obsada pochłonęła by 3/4 budżetu każdego filmu o Batmanie xD
Osobiście jestem zdania, że po interpretacjach postaci Batmana, które już nam pokazano przez ostatnie dekady rolę powinien dostać jakiś utalentowany i dobry aktor. Moim wyborem byłaby osoba, którą Ty umieściłeś na tej liście przy Dwóch Twarzach - czyli Michael Fassbender :D

zombie001

no może i tak oby pasował na batmana :) każdy ma swoją wizję batmana chciałbym mniej realnych przeciwników mr freeze,poison ivy,Killer Croc i ich ponad ludzikie możliwości / moce

zombie001

A może ty tez byś mógł podać swoją Obsadę filmów o batmanie co byś chciał zobaczyć po jestem ciekawy jakie mogły być twoje propozycję :)

ocenił(a) film na 6
wort801

Ogólnie to dla mnie z całej obsady najważniejszy jest Batman do którego podałem propozycje i czarny charakter-tu akurat brak mi jakiegokolwiek pomysłu. Reszta obsady jest mi już obojętna. Istotniejszy jest dobry scenarzysta, który stworzy fabułę i reżyser, który to wszystko pociągnie.Na scenarzystach się nie znam ale z reżyserów bardzo chciałbym aby wybrano Darrena Aronofsky'ego. Zresztą on ma największe szanse to dostać - chciał już nakręcić Batmana wcześniej (jego koncepcja się nie spodobała i wzięli Nolana), był na liście reżyserów Man of Steel (wybrano Snydera) i miał wyreżyserować "Wolverine"( zrezygnował). Według mnie to tylko kwestia czasu, gdy dostanie kolejną propozycję wyreżyserowania filmu o superbohaterze - a postać Batmana pasuje bardzo dobrze do jego stylistyki.

zombie001

ile razy to powtórze fasebender nie zagra gacka bo bedzie grał w filmie assassin;s creed

ocenił(a) film na 6
ziomekvo

a co ma piernik do wiatraka?

zombie001

to że ta produkcja jest w 2015 a jest super kosztowna i poza tym jest nie skończony scenariusz i dobrać trzeba reszte obsady więc długo go będą krecić i nie pozwolą fasebenderowi grać jeszcze w innym filmie

ocenił(a) film na 6
ziomekvo

No właśnie scenariusz jest nie skończony, więc nie wiadomo ile to będzie kosztować i czy w ogóle powstanie do 2015r. Zresztą ja nie widzę problemu, WB raczej nie zrobi rebootu Batmana do 2016r. także żadne terminy się nie pokrywają.

zombie001

reboot tak ale JLA i dlategomu nie pozwolą bo to bedzie bardzo wyskokobudżetówka

ocenił(a) film na 6
ziomekvo

Powstanie JL w 2015 jest również nierealne... Snyder chce wcześniej nakręcić kontynuację Supermana, nad którą też trzeba będzie posiedzieć z 2 lata.

zombie001

wiem o tym sequelu ale JLA bezdie gdzieś w 2018 r bo w 2014 r ma być flash a w 2015 WW

ocenił(a) film na 6
ziomekvo

Nie wiem skąd ty masz te wszystkie daty, bo chyba nie bierzesz na poważnie tych, które są umieszczone na filmwebie. WB/DC aktualnie nie ogłosiło żadnych oficjalnych informacji na temat premier swoich filmów na podstawie komiksów... Można jedynie gdybać, że kontynuacja MoS prawdopodobnie wyjdzie w 2015r. i to na tyle...

użytkownik usunięty
wort801

Batman - Richard Armitage
Joker - Benedict Cumberbatch
Dwie Twarze - Ethan Hawke
Harley Quinn - Anna Faris/ Zooey Deschanel
Kobieta Kot - Eliza Dushku
Mr. Freeze - Clancy Brown
Poison Ivy - Bryce Dallas Howard
Hugo Strange - Bryan Cranston
Black Mask - Colm Feore
Great White Shark - Ralph Fiennes
Hush - Edward Norton
Riddler - Aidan Gillen
Strach na Wróble - Tom Hiddleston
Ra, s al Ghul - Daniel Day-Lewis
Talia al Ghul - Eva Green
Nyssa al Ghul - Olga Kurylenko
Brzuchomówca - Michael Emerson
Pingwin - Toby Jones
Victor Zsasz - Sean Harris
Deadshot - Luke Goss

Takich aktorów w tych rolach bym widziała ;D

no ciekawa ta lista muszę przyznać tylko mam jedno ale to twojej list aktorka Bryce Dallas Howard mi osobiście nie pasuję na poison ivy a tak twoja lista jest ok

wort801


Batman - Scott Adkins

użytkownik usunięty
adigc_88

Hmmm... może Josh Hartnett jako Wayne/Batman?pasuje

Nie...

ocenił(a) film na 10
adigc_88

Alfred - Clint Eastwood
Batman - Paul Walkel
Joker- Mark Hamil
Catwoman- Mila Kunis
Poison Ivy - Emma Stone
Harley quinn- Amanda Seyfried
Hugo Strange - Bruce Willis
Talia a Ghul - Scarlett Johansson
Ra s a Ghul - Sean Penn
Two face - Jason Staham
Bane - Samuel.L Jackson

Spiderman_filmaniak

Clint Eastwood,Mark Hamil, Samuel.L Jackson na serio ???? czy sobie żarty robisz :););)

ocenił(a) film na 10
wort801

Samuel.L Jackos dlatego że ma charyzme jakiej nie ma żaden inny aktor.
Mark Hamil czemu nie dobrze podkładał głos Jokera w grze i mógł zagrac Jokera w Mrocznym Rycerzu gdy by nie Ledger.
Clint Eastwood był najlepszy na postać Alfreda trudno o aktora który dorówna Michaelowi Cainowi.

Spiderman_filmaniak

Mark Hamil nie za stary ????. bane czarnoskóry ????

ocenił(a) film na 10
wort801

A Jamie Foxx czarnoskóry Electro.
A Hamil i tak będzie miał makijaż.

Spiderman_filmaniak

ale w nowej wersji komiksowej Elektro był już czarny . a makijaz za dużo mu nie da poza tym trochę gruby jest niestety

ocenił(a) film na 10
wort801

Do roli Bane aktor musi mięc charyzme która ma Tom Hardy i Samuel.L Jackson.
Hamill jest stary,ale odczego są teraz efekty na twarzy będzie miał makijaż więc nic nie będzie widać troche go odchudzą i będzie dobrze.

Spiderman_filmaniak

no może :)

ocenił(a) film na 10
wort801

Ciekawe ile by kosztowało zatrudnienie tych aktorów.

Spiderman_filmaniak

pewnie nie mało :)

Spiderman_filmaniak

Pierdaczysz człowieku, masz wizje jak na haju (bez obrazy...).

ocenił(a) film na 10
TheBlur

Nie to jest dobra wizja.
Najlepszi aktorzy więc poradzili by sobie.

użytkownik usunięty
adigc_88

Spoko... Niedawno przypomniałem sobie starsze Batmany i dochodzę do wniosku, że tak jak nigdy nie pasowali mi na Batmana ani Keaton ani Clooney, a Bale'a polubiłem dopiero przy drugim podejściu to do Vala Kilmera nigdy zastrzeżeń nie miałem i wg mnie był to naprawdę niezły wybór. I chociaż cały czas porównywałem filmy fabularne z TAS to Wayne-blondyn absolutnie mi nie przeszkadzał. Właśnie ze względu na te porównania z TAS jak dla mnie idealnym Jokerem byłby Jim Carrey z całym swoim przerysowaniem. Nadawałby się bardziej niż na Riddlera.

Błagam nie przypominaj mi nawet o Batman Forever i Batman i Robin... kogo by nie dali w obsadzie to Schumacher stworzył obraz największego gniotu w historii kina, który pozostanie utrwalony w mojej pamięci na wieeele wieeele lat. Dziękuję Panie Shumacher za zrujnowanie wielu ludziom opinii o Batmanie i moje nocne koszmary :< Filmy Burtona były zrobione przynajmniej ze smakiem i można było mniej więcej poczuć klimat Gotham. Z resztą imho do Nolanowskiej trylogii i tak nic się nie umywa :)

wort801

na godnego następce bale nadaje sie tylko evans (luke) i armitage ale i oni go nie przebiją

ziomekvo

mi pasuje James Franco :)

wort801

on bardziej na flasha niech idzie

ziomekvo

aha ok :)

wort801

joker-jim carrey
harley quinn-emma watson
batman-hugh jackman
alfred-michael gambon
tak by było fajnie ale jackman gra już wolverina więc marne szanse :P

wolverine11

jim carey on bardziej pasuje do mad hattera

ziomekvo

no może ale na pewno do jakiegoś szaleńca

wolverine11

wszyscy wrogowie batmana byli chorzy psychicznie prócz pingwina i bane ( on tylko wykonywał rokazy bo inaczej by go zabili)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones