PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540909}
5,9 75 386
ocen
5,9 10 1 75386
4,0 10
ocen krytyków
Battleship: Bitwa o Ziemię
powrót do forum filmu Battleship: Bitwa o Ziemię

7/10

ocenił(a) film na 7

mnie sie film podobal,fajne efekty,spoko sie ogladalo,film jest dobry i juz,bynajmniej dla mnie.

ocenił(a) film na 7
eliot84

Mi też się podobał. Dociekliwi mogą się doczepić wielu niedopracowanych rzeczy w filmie, ale żadnej na miarę przeszczepu serca na środku pustyni po wojnie atomowej prowadzonej przez weterynarza od pierwszego gorszego dawcy w filmie Terminator Ocalenie. W Battleship nie podobała mi się gra aktorska głównego bohatera, ale w Johnie Carterze już z kolei podobała.

ocenił(a) film na 7
Magic_aM

Film na poziomie "Dnia Niepodległości", tylko że "DzN" powstał w 1996roku i wtedy powalał, a tu mamy wyświechtany schemat w 2012, kiedy przeciętny widz zachwyca się jeszcze gorszą papką (elevenasta część Za szybko się wściekłych" i udaje wybrednego. Ode mnie film dostaje 7,00 z dobrodziejstwem inwentarza.

ocenił(a) film na 7
eliot84

Bynajmniej to zaprzeczenie.

ocenił(a) film na 7
eliot84

Jestem właśnie po HD już któryś raz i dalej świetnie się to ogląda.

Minus za głównego bohatera bo zwalili jego postać scenarzyści - film robiony ala ster morskie kino ani to pełen SF ani wojenny, ale chociaż opowiada jakąś historie a i dialogi są czasami śmieszne - oraz przeogromny plus za ukłon w stronę weteranów.

ocenił(a) film na 4
eliot84

bynajmniej to nie przynajmniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones