PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224731}
5,9 88 086
ocen
5,9 10 1 88086
3,7 13
ocen krytyków
Baywatch. Słoneczny patrol
powrót do forum filmu Baywatch. Słoneczny patrol

Ma śliczne oczy i spojrzenie

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 5
romek_krakow

Ale nie dać cycków Olki w takim filmie to po prostu czysty debilizm...

ocenił(a) film na 7
Yajirobei

hm....nie ja to napisałem,ale częściowo się z tym muszę zgodzić.Może to nie debilizm ,ale szkoda na pewno:)

ocenił(a) film na 5
romek_krakow

Wiem, że nie Ty, zgodziłem się, że Olcia ma śliczne oczęta, uśmiech i spojrzenie, po czym wyraziłem opinię, że powinno się było wyeksponować jej inne walory, a taki film był bardziej niż odpowiedni do tego :)

romek_krakow

Zgadzam się co do Alexandry. Śliczna jest. Ale film głupkowaty, niektóre sceny wręcz naciągane mające niewiele wspólnego z pracą ratowników na plaży. Wersji kinowej "Baywatch" daleko moim zdaniem do sukcesu serialu z lat 90 - tych pod tym samym tytułem.

Tomik_4

już daj spokój z tym realizmem nie po to są filmy, chcesz realizm to nakręć jak ratownik na wieży gapi się na dupy przez 2 tygodnie turnusu

romek_krakow

ona ma wszystko piękne, cudeńko kobieta, jakiś szczęściarz będzie miał śliczne dzieci :D

romek_krakow

Ślicznotka .Sam film nawet niezły myślałem że będzie gniot a wyszła nawet niezła komedia najlepsza scena to jak Dwaye i Zac leżą w prosektorium.

ocenił(a) film na 8
romek_krakow

Jest piekna ale ciągle robiła wytrzeszcz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones