PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108031}
7,3 3 103
oceny
7,3 10 1 3103
7,7 3
oceny krytyków
Beat the Devil
powrót do forum filmu Beat the Devil

te filmy to jakas reklama BMW samochodów. To już nie taki pierwszy film a często podpisywany jest właśnie z nazwą BMW, zresztą Clive Owen już wcześniej grał w takiej krótkometrażówce z BMW. Choć co prawda niezły filmik

ocenił(a) film na 8
huo_sanchez

Dobrze Ci się wydaje, cała seria zwie się The Hire (składają się na nią 2 sezony: pierwszy - 5 odcinków, drugi - 3 odcinki).
Każdy odcinek wyreżyserował w swoim stylu inny, bardzo znany reżyser, a we wszystkich centralną postacią był kierowca BMW czyli Clive Owen.
Ogólnie całość jest wręcz wybitnie dobra, biorąc pod uwagę fakt, że są to jednak tylko takie dłuższe spoty reklamowe.

Dark_Wotisuwin

No właśnie to mnie zdziwiło, że mimo iż film jest sponsorowany, to jest naprawdę na dobrym poziomie, i w ogóle nie przypomina reklamy.

ocenił(a) film na 8
huo_sanchez

Odcinki są bardzo, ale to bardzo, nierówne. Odcinek z Madonną to jest tragedia, odcinek z przesyłką ledwo ledwo, zasadzka niezły, bardzo dobry jest z fotografem (Powder Keg), ale dzięki jednemu zdaniu nabiera sensu, bo jako całość jest średni. Odcinek z diabłem jest lepszy niż ten z fotografem.

okmarek

nie zgodze sie - madonna tez dala rade :)
wszystkie epizody wg mnie wymiataja

ocenił(a) film na 8
okmarek

Każdy odcinek się różni przez reżysera. Do czegoś takiego trzeba podchodzić jak do zupełnie innego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones