PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527751}
7,2 13 533
oceny
7,2 10 1 13533
6,4 8
ocen krytyków
Beats of Freedom Zew wolności
powrót do forum filmu Beats of Freedom - Zew wolności

Autor zbytnio próbuje przypisać ideologię wszystkim kapelom rockowym i to tę samą ideologię, kreuje ich na wyzwolicieli jak Solidarność i czasem jest to przesadzone. Jednocześnie ignorowane są wpływowe kapele, które nie pasują do tej układanki, bo nijak ich do polityki nie można przypasować np. SBB i Dżem.

ocenił(a) film na 6
Qsy666

Zgadzam się w 100%, jest to pięknie pokazana historia młodych bohaterów, która moim zdaniem jest wyidealizowana, nie jestem pokoleniem tamtych czasów i nie wszystkie wymienione zespoły należą do kategorii przeze mnie lubianych, należy zauważyć że część ludzi biorących udział w tej "rewolucji" to ludzie w okresie buntu i pragnący się dobrze bawić, nie wszyscy słuchając tej muzyki i pojawiający się na koncertach brali świadomie i z "premedytacją" udział w budowie nowych realiów. Doceniam wpływ tamtych wydarzeń na to co możemy i do czego mamy prawo dzisiaj i szkoda mi że w dzisiejszych czasach tak wielu młodych ludzi wybiera nieambitną muzykę dla mas...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones