PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527751}
7,2 13 537
ocen
7,2 10 1 13537
6,4 8
ocen krytyków
Beats of Freedom Zew wolności
powrót do forum filmu Beats of Freedom - Zew wolności

No i co powiecie teraz? Film świetny od lewej do prawej, a made by TVN. Nie oszukujmy się. Jest to najlepsza
polska telewizja. Rozumiem, że można za coś skrytykować, ale nie przesadzajmy i cieszmy się z tego co
mamy, bo TVN przewyższa TVP czy Polsat o głowę. 3mam kciuki za dalsze sukcesy i mam nadzieję, że nasze
społeczeństwo wreszcie przetrze oczy.
Pozdrawiam =)

Bartek0203

czy ja wiem czy taka najlepsza, na bezrybiu i rak ryba. Produkcja dobra w porównaniu do innych od ITI, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni

ocenił(a) film na 7
Bartek0203

Właśnie tak dobry film mi o TVN`u nie pasuje.A tu zdziwienie :)

Bartek0203

Hm, może nie przesadzajmy z tymi zachwytami nad TVN-em. Ale trzeba przyznać, że nie żałują pieniędzy na tego typu produkcje (inny przykład: "Chwilami życie bywa znośne"- dokument o Szymborskiej), nie sponsorują tylko płytkich filmów, które mają przyciągnąć ludzi do kina i zapełnić im kieszenie ("Kochaj i tańcz")- duży plus za to.

Bartek0203

Sądząc po wynikach oglądalności stacji TVN dziwią mnie komentarze o jej mizerności. Jest to po prostu nagonka toruńskiej tv i jej przewodniczącego. Temat podłapują dzięcioły i bzdury wypisują.

ocenił(a) film na 8
Bartek0203

Fakt zwykle TVN produkuje nędzne serialiki, w ciąglę powtarzającej się obsadzie polski pożal się boże "gwiazd". A tu SIURPRIZA :)

Bartek0203

No, wybitna telewizja, produkuje nędzne seriale, teleturnieje, 'dowidzenia tefałen', tragiczne festiwale, promuje debila(Majewski) i skurw... który wsadza polską flagę w gówno. Generalnie ta telewizja śmierdzi od początku istnienia. Wszakże założyli ją byli agenci SB i jest ona pierwszym medium Platformy Obywatelskiej.
A i tak są najlepsi, bo konkurencja jest mniej(TVP) lub bardziej(POLSAT) śmieszna i beznadziejna.

artur1093

Popieram, tvn śmierdzi gownem na odległosć. A ze zdaża im sie coś dobrego wyprodukować, to tyle szcześcia dla otumanionego narodu. Aha **** w dupe Kubie Powiatowemu. Yo pozdrawiam kumatych.

ocenił(a) film na 6
Daeamarth

Nie oszukujmy się - w znacznej większości produkują programy dla idiotów.
Na każdym kroku propagują Platformę Obywatelską, która jest "jedyną słuszną" partią, która tak naprawdę gówno zdziałała ze swoich obietnic przedwyborczych...
Nie zgadzam się natomiast z opinią artura1093, że są najlepsi. Są natomiast najbardziej profesjonalni - tego im odmówić nie mogę...
TVP ma według mnie o wiele lepszą ramówkę (a raczej miała, bo aktualnie robią podobny syf jak TVN): dużo filmów dokumentalnych, teatr telewizji, cykl "Kocham kino", puszczają najlepsze filmy (najczęściej późną nocą) i nie przerywają ich reklamami co 20 minut, programy dla młodzieży (których teraz jest już znacznie mniej i w sumie nie pamiętam kiedy je ostatnio oglądałem), programy dla dzieci, publicystyka na poziomie (przynajmniej kiedyś, bo teraz Telewizją Publiczną zawładnął PiS) i programy popularno-naukowe (też dawniej).
Jeśli chodzi o programy tematyczne tych telewizji (jak np. TVN Turbo, TVP Sport, Polsat News, etc.), to według mnie jedynym wartym uwagi jest TVP Kultura. Reszta - bez komentarza...
Odnośnie Kuby Wojewódzkiego: NIE ZGADZAM się z opinią kolegi powyżej. Kuba to bardzo inteligentny człowiek, jednakże zaczął robić szoł i wychodzi niestety na idiotę. No, ale wiecie: kasa, kasa, kasa...

PS: Najlepiej nie oglądajcie wcale telewizji. Telewizja otumania!

Bartek0203

A co cie tak dziwi?? Że telewizja mająca kilku miliardowy budżet, przy wykorzystaniu specjalistów potrafi zrobić dobry film? Jak oglądam tą telewizję to aż się dziwię, że ich każdy program czy "Fakty" nie kończą się napisem: "Popieramy i sławimy PO przy wykorzystaniu naszych wiadomości, pseudośmiesznego Prokopa i pajacyka Wojewódki". Z dopiskiem "kto jest z nami ten jest fajny i trendy, a kto nie, to już nie jest!" Towarzystwo wzajemnych adoracji i marszczyciele w imię własnych interesów. Bleeeeeeeee

leszek_fcb

Ja tam lubię TVN. Na pewno bardziej niż POLSAT (zero dobrych pozycji, raz na jakiś czas trafi się dobry film, o beznadziejnym czasie antenowym). Z TVP może nie jest tak źle, chociaż te konkursy SMS-owe na każdym kroku mnie denerwują, łącznie z tymi ich ,,Klanami" i ,,Złotopolskimi".

Oczywiście, na TVN-ie strasznie denerwują reklamy (czego nie ma TVP i się tym chwali - widzieliście ostatnio ,,Jaką to melodię?" -.-).

Praktycznie każdego ranka oglądam TVN24. Program ,,Wstajesz i wiesz" (szczególnie w weekendy) prezentuje się świetnie. Jedno co mnie w TVN24 denerwuje to to, że odnoszę wrażenie, że są lekko stronniczy - na korzyść PiS-u.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones