PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527751}
7,2 13 537
ocen
7,2 10 1 13537
6,4 8
ocen krytyków
Beats of Freedom Zew wolności
powrót do forum filmu Beats of Freedom - Zew wolności

zawiedziony....

ocenił(a) film na 4

Oczekiwałem po tym filmie czegoś wiecej. Zapowiadano go jako lekcje histori oparta na muzyce, a okazało nizym innym jak tylko tvn-owska produkcja nastawiona na komercje. Na daremno szukać w tym filmie zespołów takich jak Armia, Siekiera. Dezertet wspomniany tylko, w tle słuchac Turbo ale nic wiecej o tym zespole, TSA tylo namiastka. Za to najwiecej Skiby i zespołów które przeszły na komercje jak Perfekt czy Budka suflera. Szkoda tez ze w momencie kiedy film zaczyna się rozwijać i wciągac to się kończy, pozostawiając poczucie niedostytu.
Wychowałem się na tej muzyce i mam do niej szacunek, ale ten film to nie to co zapowiadano, szkoda czasu i pieniążków. odradzam.

ocenił(a) film na 7
jacobi66

Nie przesadzałabym z tym żałowaniem czasu i pieniędzy, bo film ogląda się bardzo dobrze, jest sprawnie zrobiony i oparty na spójnym pomyśle. Ale faktycznie nie jest taki, jaki miał być. Po gigantycznej fali pochwał, zachwytach recenzentów i obiegowej opinii, że możemy się spodziewać rewelacji w czystej formie, spodziewałam się o wiele więcej. Więcej zespołów, więcej szczegółów - bo tak naprawdę historia i twórczość żadnej kapeli nie została nawet bardziej całościowo zarysowana. Podobnych dokumentów widziałam już dziesiątki, w końcu każdy kraj ma kilku legendarnych muzyków i parę buntowniczych historii do opowiedzenia. Mimo to, polecam i jeszcze raz podkreślam, że film jest dobry i warto go zobaczyć. Proponuję tylko wyrzucić gazety z recenzjami i nie przesadzać z oczekiwaniem dokumentalnego absolutu o muzyce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones