PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655222}
13 328
chce zobaczyć
Beetlejuice Beetlejuice
powrót do forum filmu Beetlejuice Beetlejuice

To jak z tym Beetlejuice 2 ? Jednak ploty? 2016 odszedł w niepamięć, filmu jak nie było, tak nadal nie ma, a jednak Filmweb wciąż rozpala światełko nadziei. Może by tak usunąć tą pozycję?

Erna_Shorter

Filmu wciąż nie ma,ale na filmwebie można oceniac i juz znalazlo sie kilku idiotow ktorzy skorzystali z tej mozliwosci :D

ocenił(a) film na 10
miarara

no dzięki

Erna_Shorter

Usunąć tą pozycje lub jeśli faktycznie z jakiegoś wiarygodnego źródła dowiedzieli się że film wyjdzie to aktualizować informacje (data itd...)

Erna_Shorter

https://www.eska.pl/cinema/news/beetlejuice-2-premiera-coraz-blizej-tim-burton-i -michael-keaton-vs-warner-bros-aa-nNVg-9fRx-Q1Ee.html

hallogre

Bez Keatona i Burtona to nie będzie to samo :( Chyba lepiej, żeby ten film nie powstał xd

x80023413

Ale to właśnie ma powstać z nimi :)

buterfly

Fragment artykułu " Co w takim razie z Timem Burtonem i Michaelem Keatonem? Obaj panowie nie mają podpisanych kontraktów z producentem, więc ich udział w ewentualnej kontynuacji kultowego filmu stoi pod dużym znakiem zapytania. Tym bardziej, że obecnie pracują nad filmem 'Dumbo', którego premiera przewidziana jest na 2019 rok. Trzeba przyznać, że bez Burtona i Keatona trudno wyobrazić sobie Beetlejuice 2." :(

x80023413

Z tego co wiem od początku było informacje ze ekipa powróci - Nawet sam Keaton mówił że jeżeli Tim nie wróci to on też pasuję :)

x80023413

Nie wiem skąd wyssałeś te informacje ale z tego co wiem Keaton będzie w filmie, będzie również Wionna Ryder czy Catherine O'Hara a film reżyseruje Burton 

Remigiusz189

Bo parę lat temu były takie plotki

Erna_Shorter

Właśnie czytałem że film jest nakręcony w 99% do zakończenie brakło niepełnych 2 dni, niestety strajk aktorów pokrzyżował plany, dlatego premiera będzie przesunięta

Erna_Shorter

Moim zdaniem będzie w 2024.

Erna_Shorter

Uff. Jakby usuneli z FW, to pewnie, by nie powstał. ;)

Erna_Shorter

A jednak...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones