PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606190}
4,3 71 949
ocen
4,3 10 1 71949
3,3 16
ocen krytyków
Bejbi blues
powrót do forum filmu Bejbi blues

4/10

ocenił(a) film na 4

Film porusza ciekawy temat jakim jest macierzyństwo nastolatek. Ale ten wątek w tym filmie do mnie nie przemówił :/ Spodziewałam się, że ten wątek zostanie przedstawiony w jakiś poważniejszy sposób, a wyszło tak jakoś dziwnie, nieprawdziwie :/ Bohaterka była jakąś totalną pustą i niedojrzałą nastolatką, która nie zdaje sobie sprawy z sytuacji. A zakończenie to już w ogóle mnie zdziwiło :/ Jedyny plus to Magda Berus, która jak na debiut to zagrała moim zdaniem naprawdę dobrze ;)

Muszka_011

aż 4? u mnie zaledwie 2. tylko i wyłącznie za Magdę Berus bo całkiem dobrze aktorsko to wyglądało z jej strony

ocenił(a) film na 4
claire95

Tak dałam 4,bo jednak film aż taki tragiczny nie był, a ja nie lubię aż tak surowo oceniać ;)

claire95

Ja dałam 6 za naświetlenie problemu macierzyństwa nastolatek. Obstawiam, że ostatnia scenka pt. "zróbmy sobie następne" miała ukazywać że postać chce mieć dziecko żeby a) zapełnić pustkę po śmierci dziecka, b) wydostać się z więzienia. Niestety montaż i kilka poszczególnych idiotycznych scen osłabiło moją ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones