PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606190}
4,3 71 949
ocen
4,3 10 1 71949
3,3 16
ocen krytyków
Bejbi blues
powrót do forum filmu Bejbi blues

NAJGORSZY

ocenił(a) film na 1

najgłupszy, najgorszy, najbardziej idiotyczny i prymitywny film JAKI W ZYCIU WIDZIAŁAM. wyszłam z
kina z mamą w głębokim milczeniu, byłyśmy wściekłe. przeprosiłam mamę że zaprosiłam ja na tak
PORYTY film.

ocenił(a) film na 1
paulina2203

dokładnie.

użytkownik usunięty
paulina2203

Zgadzam się w pełni. A już po obejrzeniu ostatniej sceny żałowałam każdej sekundy poświęconej na jego oglądanie.

paulina2203

Uważam, że należałoby obejrzeć parę razy ten film, aby go zrozumieć (to oczywiście do tych osób, które mówią, że jest on tragiczny, najgorszy itp...) Oczywiście, że o gustach się nie dyskutuje, ale nie wierzę, aby było tak wiele negatywnych opinii, wynikających z czysto indywidualnych kwestii. Moim zdaniem film był świetny- odróżniający się od innych filmów, w których wszystko jest nieprawdziwe, podkolorowane, przesłodzone i zakłamane. To tyczy się także montażu filmu- zamiast stosować profesjonalne sposoby montażu, zrobić nie wiadomo jakie zakończenie oraz wstęp, film zaczął się od razu; bez żadnych, zbędnych wprowadzeń. A to, że sceny były stosunkowo długie, pojedyncze i nie koniecznie zwięzłe, też nawiązywało do minimalistyki i realizmu filmu. Tak więc wszystko wskazuje na prostotę i szczerość filmu.

ocenił(a) film na 1
bubblegum1303

Dwuminutowa scena zakładania rajstop raczej nie wnosi realizmu, lecz jest niepotrzebną dłużyzną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones