PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606190}
4,3 71 956
ocen
4,3 10 1 71956
3,3 16
ocen krytyków
Bejbi blues
powrót do forum filmu Bejbi blues

Cały szum przed premierą tego filmu sprawił, że chciałam go koniecznie obejrzeć. 3 podejścia robiłam. I jak to się
mówi - do trzech razy sztuka. I ŻAŁUJĘ. Chociaż w sumie utwierdziłam się w tym, że w polskim filmie nie dzieję się
zbyt dobrze.
Wiele filmów ma potencjał ale tylko na tym się kończy. Szkoda wielka...
Bejbi Blues jest strasznie nierealny! Rozumiem, patologia patologią, młodość młodością, ale żeby tak ŻADNA osoba
dorosła, która wiedziała jaka jest sytuacja (nieletnia,bez pracy, mieszka sama, dzieciata) nie zgłosiła nic nikomu? Nie
dziwota, że stała się taka tragedia, której można było uniknąć. Najbardziej nie rozumiem matki głównej bohaterki...
Prawny opiekun Antosia i się wypina na bogu winne dziecko, bo co? Bo niedorozwinięta intelektualnie i emocjonalnie
córka nazwała ją dzi**ą? No nie mieści mi się to w głowie. Nie wiem co autor miał na myśli.

O innych kretyńskich sytuacjach rozpisywać się nie będę bo już dość zostało powiedziane/napisane.
Jeszcze tylko może coś odnośnie ostatniej sceny: WTFWTFWTFWTFWTF?!?!

ocenił(a) film na 1
wolfgirl92

Być może moja ocena nie jest do końca sprawiedliwa, można się tam doszukiwać jakiejś głębi psychologicznej jednakże mam w tym momencie córkę w wieku Antosia i oglądanie tego filmu to od początku było dla mnie koszmarem. Końcowe sceny-szok i łzy. Nie wiem jak można by się było podnieść po takiej tragedii. Ta szafka na dworcu-to jest niedorzeczne! Nie wiem skąd reżyserka brała inspirację do takiego zachowania ale nawet nie chce dopuścić do siebie takiej myśli, że takie rzeczy miałyby miejsce w rzeczywistości. Długo będę się zbierała po tym filmie. Poza tym gra Magdy Berus-fatalna.

ocenił(a) film na 8
Anggy

zastanawiam sie tylko skad taka ocena to ze szokujace było zachowanie bohaterów to wiem ,ale chyba o to chodz...i kino ma pokazywac i oswiecac ludzi ,ze własnie takie przypatki zdazaja sie nawet za sciana u sasiadów
nie chce nikogo urazic ale ocenianie filmu po tym ,ze bohater postepuje dobrze lub zle ,nie jest sensowne...w takim razie tylko filmy z happy andem i komedie romantyczne maja szanse byc wysoko ocenione...? sorry ale ja wymagam wiecej od kina niz pary zakochanych i i durnych zartów lub połgodzinnych mordobic przeplatanych wyscigami
wydaje mi sie ze oceniamy scenariusz ,gre aktorska, pomysł, realizacje..a nie to ,ze bohaterowie okazali sie debilami

ocenił(a) film na 7
wolfgirl92

Czy jestem jedyną osobą której ten film się podobał? Wszędzie widzę narzekania i wytykanie błędów:\

ocenił(a) film na 10
DonDominik

mnie ten film tez bardzo sie podobal. zachowania bohaterow w filmie nie maja spelniac naszych oczekiwan, ale ukazywac, ze cos takiego sie dzieje. niektorzy wola zamknac oczy na tragedie innych ludzi,a wola jedynie wydawac sady na temat zachowan. wszystko ma swoja przyczyne

ocenił(a) film na 7
Friva

Zresztą pani reżyser mówiła w wywiadach, że specjalnie sportretowała środowisko zamożnych ludzi, więc narzekania, że film jest nierealistyczny też są bez sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones