PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606190}
4,3 71 957
ocen
4,3 10 1 71957
3,3 16
ocen krytyków
Bejbi blues
powrót do forum filmu Bejbi blues

U la la...

ocenił(a) film na 2

To było irytujące. Do filmu podchodziłam kilka razy i z trudem zniosłam fabułę:(
Czy my naprawdę mamy taka GŁUPIĄ młodzież?!!!

ocenił(a) film na 1
lewkrokodyl

sęk w tym, że filmów o wartościowej polskiej młodzieży się nie robi, w polskich produkcjach królują albo patologie albo martyrologie tudzież romantyczne bzdety :(

evillynn

Dokładnie, tylko ogłupia się ich do reszty, zamiast pokazywać przykład, żeby widzieli, co wartościowe w życiu i piękne, to pokazują patologię i plebs, żeby im spowszedniała i pokazała "teraz tak się żyje" Każda dziewczyna teraz chce dziewictwo tracić jak najszybciej, bo dziewicą być to wstyd, to też z głupawych filmów pobrane, albo romantycznych bzdetów i później królewicza z kasą na białym koniu szuka, chłopcy zaliczają panienki oby więcej i bo kolegom trzeba się pochwalić, oby szybciej ,bo prawiczka palcami będą wytykać, a gdzie prawdziwe wartości ja się pytam. W szkole nic młodzieży powiedzieć nie można, bo on ma swoje prawa, matka z ojcem zaganiani i nie zawsze przykład odpowiedni dadzą, to poogląda sobie takie " super produkcje" i wie jak mniej więcej się teraz żyje, bo to takie widać cool... A wspaniałą, mądra i wartościowa młodzież też jest, tylko wstydzi się swoich wartości, bo nie jest modna, o niej nikt filmów nie robi, czy to jest normalne? Dla mnie nie i nie będę popierała tego typu produkcji.

ocenił(a) film na 6
lewkrokodyl

ogladnij ten film jeszcze raz tym razem bez osadzania

ocenił(a) film na 3
univer

Film to tekst kultury i jako taki może być osądzany i oceniany

ocenił(a) film na 6
embociek

jejuuu, chodzi mi o chec osadzenia kategorycznego pewnej grupy spoleczenstwa.
madrala

lewkrokodyl

Tak, mamy taką głupią młodzież. Dowodem na to są sytuacje z tego oto filmu.
A po ciemnych lasach biegają "dzikusy ludożercy". W końcu też w paru produkcjach było przedstawione takie zjawisko.
:)

ocenił(a) film na 5
lewkrokodyl

nie mamy takiej głupiej młodzieży, a Rosłaniec temat to sobie za przeproszeniem z dupy wzięła - już widzę nastolatkę, która "chce mieć dziecko, bo fajnie jest mieć dziecko"

ocenił(a) film na 3
Madziunia_filmweb

Dziewczyna ironizowała :P

ocenił(a) film na 5
embociek

Jesteś tego pewien? Jesteśmy w internecie i głupich ludzi nie brakuje... Zresztą bardziej niż do niej odnoszę się do tego idiotycznego filmu.

ocenił(a) film na 3
Madziunia_filmweb

o to ostatnie, dokładnie. Idiotyczny film

ocenił(a) film na 7
Madziunia_filmweb

Ta motywacja do posiadania dziecka to dorobiona jest z przysłowiowej d*py - z filmu to nie wynika, raz Natalia rzuca w kłótni facetowi, że chciała mieć kogoś do kochania, ale sama jest wteyd obrażona na świat i sfrustrowana, więc możliwe, że tak tylko gada, bo sobie z sytuacją nie radzi. Nie padają w filmie żadne słowa o dzieciach Britney etc. Smarkacze mają dziecko, bo do seksu podchodzili z taką odpowiedzialnością, jak do wszystkiego innego w życiu.

Moim zdaniem film jest celowo przerysowany, dorośli też są karykaturalni.

katkanna

Zgadzam się, film jest przerysowany. Nie ma w nim nic prawdziwego. Ani ludzi dorosłych, ani dzieci. A młodzież mamy i głupią i mądrą. Jak i dorosłych - są Ci głupsi i Ci mądrzejsi.

ocenił(a) film na 1
lewkrokodyl

Tak mamy...

lewkrokodyl

Nawet boję się tak myśleć, ale jeśli nawet, to oglądanie takich filmów przez młodzież, nie do końca głupią, ogłupi ją do reszty, nie przyniesie nic dobrego- przecież można mieć dziecko, dobrze się bawić, traktować jak lalkę, a jak lalka... Można zrobić drugą i po sprawie, JESTEM W SZOKU!. ocena oczywiście 1

lewkrokodyl

Tak mamy. Młodzież nie ma zainteresowań ani potrzeby rozwoju czy ciekawości świata. Nikt od dzieciaków nic nie wymaga a najważniejszy jest Facebook i "samojebka" z ustami wydętymi w dzióbek...w większości przypadków. Oczywiście, pewnie są osoby, które odbiegają od opisu ale....

ocenił(a) film na 5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones