PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730549}

Bella i Sebastian 2

Belle et Sébastien, l'aventure continue
7,1 3 699
ocen
7,1 10 1 3699
Bella i Sebastian 2
powrót do forum filmu Bella i Sebastian 2

Rozczarowanie.

ocenił(a) film na 4

Lubię filmy familijne, ale ten zdecydowanie się do takich nie zalicza. Przede wszystkim ze względu na niezwykle irytującą postać głównego bohatera. Już w pierwszej części był trochę denerwujący, ale ostatecznie był młodszy i mógł popełniać głupoty. Tu jednak był już starszy i powinien mieć więcej rozumu. Z każdą sceną miałam większą ochotę przełożyć go przez kolano i ręcznie wtłoczyć mu trochę rozumu - przez tyłek do głowy. Jego egoistyczne i roszczeniowe zachowanie, brak szacunku dla innych to nienajlepszy wzór do naśladowania dla dzieci. A sam film raczej mnie znudził niż wciągnął, generalnie oceniam go jako średniaka. Przesadą były też sceny w jaskini... Po pierwsze nie rozumiem po diabła ta cała Angelina wleciała w tę dziurę (nie czyniąc sobie zresztą przy tej okazji najmniejszej bodaj krzywdy, a jednak trochę wysoko tam było); po drugie przegięcie z tym pożarem w jaskini. Co się tam miało palić i rozprzestrzeniać - skały? Jedyne wytłumaczenie dla tego to jakiś ulatniający się gaz, ale wtedy dziwne, że nie podusił ich wszystkich w międzyczasie... Nie nie, ten film jest słaby.

KrecikJ23

Mnie akurat denerwował już w jedynce, jednak dwójkę uważam za ciekawszą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones