PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34666}

Belly

7,0 1 346
ocen
7,0 10 1 1346
Belly
powrót do forum filmu Belly

Słaby

ocenił(a) film na 3

Lubie filmy o czarnych ludziach. Komedie oraz dramaty. Lubie chlopakow z sadziestwa,
chlopaczkow, friday, the wash, notorious ale ten film to konkretne nieporozumienie. Ktos
moze napisac ze nie powiniem krytykowac skoro zasnalem w polowie, no ale coz jezeli
zasnalem to przy tym filmie to nie ze zmeczenia. Nie polecam

dorszu_2

Niestety dla mnie Twoja wypowiedź to nieporozumienie. Friday'e to komedie przecież.... BoyzNtheHood to niepodważalna klasyka. The wash? Notorious? To są nieporozumienia, naciągane i tandetne gnioty przyciągające takich właśnie ludzi jak Ty, ale bez urazy. Belly trzeba zrozumieć, ma swoje etapy, klimat i cel. U czarnych podobno faktycznie tak jest. Oglądałeś wywiad z DMX'em? Film do tego jest perfekcyjnie zmontowany, większość ujęć wygląda jak z teledysku. Aktorstwo Nasa pozostawia wiele do życzenia jak dla mnie, ale fakt jest taki że to jeden z lepszych filmów tego gatunku. Pozdrówka.

ocenił(a) film na 8
nikone

Dokładnie ciężko porównywać te filmy ze sobą. Mi się bardzo podobał i czuje, że wrócę do niego za jakiś czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones