PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=455225}

Ben 10: Tajemnica Omnitrixa

Ben 10: Secret of the Omnitrix
6,5 930
ocen
6,5 10 1 930
Ben 10: Tajemnica Omnitrixa
powrót do forum filmu Ben 10: Tajemnica Omnitrixa

Niekiepski. Chociaż spodziewałem się, że będzie bardziej trzymał w napięciu. W końcu wszechświat zaraz eksploduje! A tu - żadnej presji. Dopiero pod koniec jest nerwówka.

Poza tym... głos Bena. Kajetan przechodzi chyba mutację, o słychać. Niestey odbija się to na całej jakości dubbingu.

Dzić w Cartoon Network leciała wersja, w której Ben pokonuje doktora Animo za pomocą kosmity Inferno. Istnieją jeszcze 2 wersje tego filmu, gdzie Ben używa dwóch innych kosmitów. CN puści pozostałe wersje za kilka dni, także z oceną wstrzymam się, aż je obejrzę.

ocenił(a) film na 9
ser_plesniowy

nie moge ztego że ben nazwał gwen siostrą choć są kuzynami

ocenił(a) film na 7
Koval_4

I to 2 razy tak sie stało. W kilku odcinkach 3 serii też nazywali siebie bratem i siostrą.
Ciekawostka, że działo się tak w odcinkach, do których dialogi pisał Dariusz Dunowski...

ser_plesniowy

Oni są ze sobą bliżej niż przeciętne kuzynostwo. Kochają się jak brat i siostra i to widać przez wszystkie oryginalne serie aż do filmów life action. Dopiero te nowsze animacje straciły wszystkie wartości poprzednich części, ale to nie tylko odnośnie rodzinnych więzów niestety.

Koval_4

o której godz. leci ten film na CN

ocenił(a) film na 7
Kinomaniak20

Leciał już dawno. Teraz go pewnie długo nie puszczą.

ser_plesniowy

co za różnica siostra czy kuzynka - pochodzę z mazur i tam na siostrę cioteczną mówimy po prostu siostra a nie kuzynka.
A dla serialu nie robi to różnicy

ocenił(a) film na 7
gosiaczekI_2

Dokładnie, przecież to siostra. U nas też czasami mówię na jakąś kuzynkę "siostra" (wielkopolska) i jakoś nikogo to nie dziwi

ocenił(a) film na 10
Leszczu_zmienli_nick_jeb

oglądałem wersję czerwoną i niebieską (w czerwonej na początku ben jest inferno, a na niebieskiej-szybciorem), ale jeszcze nie oglądałem wersji złotej( gdzie na początku ben jest gałą). tylko ciekawe, że w wersji niebieskiej Gwen mówi na szybciora ,,Inferno''. a jeśli chodzi o siostrę i kuzynkę, to dla mnie to nie ma różnicy. do obejrzenia film na www.kreskoweczki.pl (wersja niebieska)

ocenił(a) film na 4
ser_plesniowy

Z całym szacunkiem, ale fabuła tego filmu woła w swojej naiwności o pomstę do nieba.
Oglądając, nie mogłem się ustrzec się wrażeniu, iż scenariusz pisał jakiś 10 latek i to jeszcze zmuszony przez rodziców (nota bene pewnie producentów ;P ). Bardzo słaba i niewymagająca animacja :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones