PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34628}

Ben Hur

Ben-Hur: A Tale of the Christ
7,4 336
ocen
7,4 10 1 336
Ben Hur
powrót do forum filmu Ben Hur

Czyżby nikt...

ocenił(a) film na 10

Czyżby nikt lub niewiele osób widziało ten film? Wiem, że najbardziej znany BEN HUR to wersja z 1959 roku. Ale ten to najdroższy niemy film, największe widowisko lat 20tych ubiegłego wieku. Wyścig rydwanów lub sceny z Jezusem do dzisiaj robią wrażanie.

Frank

Powiedz tylko jak go zdobyć, bo do raczej nie należy to do łatwych zadań, z przyjemnością bym go obejrzał.

gunnar_3

Film można znaleźć w, dostępnym także w naszym kraju, wydaniu czteropłytowym 'Ben-Hura' z Hestonem.

ocenił(a) film na 7
Frank

Film jest niezly, ogladnalem go ze wzgledu na najwieksza liczbe oscarow i powiem szczerze nie rozczarowalem sie. Przyjemny film latwo sie go oglada.

maciek86_filmaniak

To nie ta wersja dostała najwięcej oskarów.

ocenił(a) film na 7
Frank

O cholera nawet nie wiedziałem że istnieje inna wersja Ben Hura i to starsza w dodatku :O

MannyPacquiao

Istnieje jeszcze starsza, ale niestety nie miałem przyjemności oglądać żadnej, poza tą 1959r.
http://www.filmweb.pl/film/Ben+Hur-1907-98430

ocenił(a) film na 9
Siwq007

Czy może wiesz, gdzie można zdobyć Ben Hura z 1925 r. ?

ocenił(a) film na 9
Siwq007

Mam "Ben Hura" z 1925 r. z angielskimi napisami.

ocenił(a) film na 9
MannyPacquiao

Mam film "Ben Hur" z 1925 r. z angielskimi napisami.

ocenił(a) film na 9
Frank

Czy może wiesz, gdzie można zdobyć ten stary film, ale z polskimi napisami? To arcydzieło kina niemego! Szukam go od lat.

Frank

Zgadzam sie1

Frank

Poczatek to sceny z katolickiej mitologii. Prozno szukac w Biblii imion trzech merdrcow...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones