PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1041}

Ben Hur

Ben-Hur
7,7 33 710
ocen
7,7 10 1 33710
7,1 10
ocen krytyków
Ben Hur
powrót do forum filmu Ben Hur

BEN HUR<Arcydzieło>

ocenił(a) film na 10

Dzieło które można uznać za jeden z arcydzieł kinematografii światowej,efekty specjalne robią kolosalne wrażenie a sama rola Charltona Hestona jest po prostu magiczna,niepowtarzalna i ponad czasowa,szkoda że takich filmów już nie robią.

ocenił(a) film na 10
Robson84

Zgadzam się w całej rozciągłości.
Widziałam ten film dziesiątki razy i jeszcze mi się nie znudził.
Wspaniały film.

ocenił(a) film na 8
Robson84

A całą sekwencję na galerach to chciałbym mieć jako wygaszacz ekranu hihihi. I ta muza...."tymmtym ----tyryym tym" ^_^.

ocenił(a) film na 10
Robson84

Ten film mnie wzrusza. Tylko nie wzrusza mnie jedynie w ten sposób, że tak poruszają mnie losy głównych bohaterów, itp. Wzrusza mnie magia wielkiego kina. Scena wyścigów rydwanów to chyba najlepsza rzecz jaką kiedykolwiek w wielkim kinie zrobiono. Wzrusza mnie fakt, że pięćdziesięcioletni film zachwyca realizacją i imponującym rozmachem po dziś dzień. Film jest ode mnie 2 razy starszy i dziś mam ten zaszczyt zachwycać się i za każdym razem na nowo przeżywać losy Judah Ben-Hura. Wzrusza mnie scena konającego, pełnego nienawiści Messali. Wszystko mnie tu wzrusza, nawet czwórka pięknych koni Sheika Ilderima.

Film oczywiście arcydzieło - 10/10.

użytkownik usunięty
_Pablos_

Mnie z kolei najbardziej przypadła do gustu pewna scena z końca, żeby nie spojlerować powiem tylko że padał wtedy deszcz :). A film widziałam niedawno po dłuuuugiej przerwie i zaskoczyło mnie nagłe pospolite ruszenie w sprawie Judy...

ocenił(a) film na 9

Ja jestem świeżo po seansie i myślę, że nawet po dłuższym zastanowieniu nie mógłbym znaleźć przymiotników aby opisać to arcydzieło. Film zrobiony z wielkim rozmachem, wspaniałą grą aktorską, naturalnością bohaterów, niesamowitą muzyką, świetnymi efektami i genialnie wkomponowanym wątkiem chrześcijaństwa - to wszystko sprawia, że żaden film z tego gatunku nie może się równać z "Ben Hurem". 10/10

ocenił(a) film na 10
paciek

Moim zdaniem, "Ben Hur" to najlepszy film w historii kinematografii. Po prostu DZIEŁO PERFEKCYJNE!

frankycastle

Zgadzam się w 100% z waszymi opiniami. Mimo swego wieku myślę że ten film jeszcze nie jednemu pokoleniu się spodoba....pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones