PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193460}
6,3 63 105
ocen
6,3 10 1 63105
6,1 8
ocen krytyków
Beowulf
powrót do forum filmu Beowulf

Beowulf <Damien>

ocenił(a) film na 5

Wlasnie wrocilem z przedpremierowego pokazu.
Po filmie mam mieszane uczucia ale przewazaja bardziej te pozytywne.
Nie podobalo mi sie skonstruowanie(Ulepszenie) Angeliny przez grafikow.
Zanotowalem lacznie 3 elemanty ktore sa troche dziwne.
Ciekawe jak ten film ogladalo by sie w 3D?
Moja ostateczna ocena 8/10

ocenił(a) film na 6
Danon666

Również właśnie wróciłem z takowego pokazu.
Myślę że fabuła filmu jest dobra/bardzo dobra. Jednak sceny śmieszne psują niesamowicie jego klimat wg mnie. Żałosne zakrywanie golizny Beowulfa na początku filmu, jego lot z wysoka i zawiśnięcie "jajami" tuż nad masztem, odbijanie mieczem strzał w locie... na dodatek obcasy Angeliny Jolie (!!!). Takie elementy wgniatały mnie w fotel ale swoją głupotą. Film miał duży potencjał ale został niesamowicie spłycony - przypomina mi to trochę podobną sytuację z filmem Van Helsing.

Do tego to że film jest w 100% animowany nie grało na jego korzyść. Brakowało gry mimicznej aktorów i młoda królowa wyglądała jak plastikowa lalka...

Natomiast wybór Angeliny Jolie na demona... cóż chyba najlepszy aspekt tego filmu. Sama twarz tej kobiety wystarczyła mi żebym poczuł chociaż namiastkę tego co mógł czuć np Beowulf ;)

Ocena filmu? Wybierałem między poniżej oczekiwań a OK. Wybrałem to drugie czyli 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones