PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193460}
6,3 63 105
ocen
6,3 10 1 63105
6,1 8
ocen krytyków
Beowulf
powrót do forum filmu Beowulf

na czyjej twarzy wzorowana była twarz Beowulfa?bo przecież nie na R.Winstonie.Z niego to ma
tylko głos.Swoją drogą ciekawa jestem czemu nie wzięli np.Russella Crowe którego twarz
mogliby wykorzystać (patrząć na Beowulfa miałam go cały czas przed oczami) głos ma podobny
do R.W. i w ogóle pasowałby do tej roli.

ocenił(a) film na 10
aggama

Byl wzorowany na Winstona, tylko jest odmlodzony i umiesioniony wiec chciales zeby mial gruba twarz jak Winstone?

aggama

Tiaaa..nie będę tego nawet komentować.Może jednak ktoś spotkał się z informacją czy wzorowali się na kimś innym.Winstone nawet za młodu, nawet jakby bardzo chciał, to by tak nie wyglądał.Inny kształt twarzy, nosa, oczu,kolor tychże też zdaje się inny.Ciekawa jestem więc czy inspiracją był ktoś inny.

ocenił(a) film na 7
aggama

Dla mnie to był Sean Bean http://www.filmweb.pl/person/Sean.Bean
Jak tylko weszłam na Filmweb sprawdzić obsadę to Winstone jako jedyny mi nie pasował.

sesze

tez mi sie wydawalo, ze to sean bean

aggama

Tępa jesteś czy co? Nie umiesz czytać ze zrozumieniem ? On napisał, że jest odmłodzony, odchudzony itp a nie dali mu twarz z jego młodości. Żeby nie widzieć podobieństwa Beowulfa do Raya ale widzieć do np Seana Beana trzeba być po prostu tępym, nie wspomne już o tym, że w całym filmie musiałby być jedynym aktorem od którego nie wzieli twarzy tylko głos...

lobo_9

ja tego filmu nie widziałem ale dla mnie to on też wygląda jak Sean Bean

lobo_9

Gościu sam masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.I to wszystko co mam Ci do powiedzenia bo z ludźmi takiego pokroju nie wchodzę w dyskusje.

lobo_9

Mam do powiedzenia tylko tyle, że chyba sam jesteś tępy i na dodatek czytać nie potrafisz- spróbuj jeszcze raz...
A twarz...hmmm...ciężko stwierdzić, mnie on nikogo jakoś szczególnie nie przypomina.

majka_117

Wytknij mi czemu nie potrafię czytać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones