PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594326}
6,2 6 894
oceny
6,2 10 1 6894
7,2 11
ocen krytyków
Bernie
powrót do forum filmu Bernie

uzupełniają ...świadkowie autentycznych wydarzeń. Ja się jeszcze z czymś takim nie spotkałem w
żadnym filmie. A więc to jest na plus. Sama treść faktycznie nie należy do wyrafinowanych i jest
łatwa do przewidzenia ale... gra głównego bohatera naprawdę rewelacyjna. To trzeba dużego
talentu aby zagrać rolę tak dobrze miłego, świętoszkowatego, zabawnego i dziwacznego gościa
który potrafił zarówno śpiewać na pogrzebach, odwiedzać z prezentami różne babcie jak i nawet
zrobić dla nich wybory "mrs" hehehe Ponieważ lubię amerykańską naiwną i szczerą mentalność
- dodatkowo ten film mnie rozbroił. Natomiast nie jest to typowa komedia i wcale mnie nie dziwią
komentarze niektórych osób że byli znudzeni. Mimo to dostaje ode mnie minimum 7 punktów bo
cenię oryginalność tego filmu. :) A sam uważam głównego bohatera za gościa z jakimiś
drobnymi problemami psychicznymi - gdyby wcześniej to ktoś zauważył, nie doszłoby do tej
tragedii z tą starą heterą.

ocenił(a) film na 7
Rybnikers

ten typ narracji stosował i Woody Allen i Gus van Sant i jeszcze paru innych co nie zmienia faktu że film dobry...............komentarze do kamery uczestników zdarzeń.

ocenił(a) film na 10
warmax

Co do Allena to nie do końca, bo Allen robił typowe "mockumentary", a więc historia była zmyślona i "świadków" grali aktorzy. A tu nie dość, że historia jest prawdziwa, to świadkowie też.
Co do van Santa to nie wiem, bo nie znam jego twórczości.

Rybnikers

Ten film jest gut.

ocenił(a) film na 7
eldamianus

jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones