PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642287}

Berserk: The Advent

Berserk Ōgon Jidai-hen III: Kōrin
7,7 2 424
oceny
7,7 10 1 2424
Berserk Ōgon Jidai hen III: Kōrin
powrót do forum filmu Berserk Ōgon Jidai-hen III: Kōrin

Nie wyjaśniono...

ocenił(a) film na 7

Nie wyjaśniono kim jest ten jeździec - demon i dlaczego pomógł bohaterom? Jaki związek ma z historią ta mała wróżka, którą pokazano w klatce?

ocenił(a) film na 7
ArturHirth

Po odpowiedzi odsyłam do mangi. Na 99% spodoba ci się dużo bardziej od filmu - jest to naprawdę wybitne dzieło. Polecam gorąco :)

slothqueen

Możesz podać jakiegoś linka do mangi??

ocenił(a) film na 7
bf109f

Proszę bardzo (po angielsku - ostatnie polskie tłumaczenie zniknęło z sieci już trochę temu, prawdopodobnie dlatego, że JPF wzięło się za wydawanie - w szalonym tempie tomu na 2 miesiące):
http://mangafox.me/manga/berserk/

ocenił(a) film na 7
bf109f

Ach, i polecam zacząć czytanie od tego (http://mangafox.me/manga/berserk/c009/1.html) momentu, a do początku wrócić po zakończeniu 109 rozdziału. Ma to kilka powodów, z których najważniejszym jest całkiem inny klimat, język i filozofia pierwszego tomu mangi (prawdopodobnie autor nie do końca jeszcze wtedy wiedział, co chce pisać), która może wprowadzić cię w błędną opinię nt mangi.

slothqueen

Wielkie dzięki za odpowiedź!

slothqueen

Kiedyś czytałem po polsku tą mangę do 300 któregoś rozdziału (walka na morzu z piratami-potworami). Później zaprzestałem bo coraz rzadziej dodawano nowe rozdziały, a teraz po 3 czy 4 latach chciałem wrócić do mangi ale nie mogę znaleźć tej strony.

Pijany_Mistrz

Po polsku już nie znajdzisz(Chyba, że sobie kupisz z 10 tomów wyszło), co do wolnego wydawania mangi to już niestety wina miury, gdzie przerwy przy wydawaniu rozdziałów trwały kilka miesięcy a rekordowa o ile się nie mylę ponad ROK. W najnowszych rozdziałach to dopiero co skończyli tę cholerną morską podróż. Teraz na szczęście rozdziały wychodzą równo co miesiąc i jest w miare OK. No chyba, że Miurze znów odbije i będziemy czekać sto lat na każdy rozdział

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones