PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642287}

Berserk: The Advent

Berserk Ōgon Jidai-hen III: Kōrin
7,7 2 420
ocen
7,7 10 1 2420
Berserk Ōgon Jidai hen III: Kōrin
powrót do forum filmu Berserk Ōgon Jidai-hen III: Kōrin

są jakieś konkretne plany na ciag dalszy ? jak na razie utknąłem ok 130 chapteru mangi ale chętnie
bym zobaczył jeszcze raz na ekranie dalsze losy Gutsa.

Blue_Beetle

Póki co były plany, ale teraz jest w miarę oficjalne info że coś się dzieje: http://www.berserk-anime.com/

ocenił(a) film na 8
Turkisz80

https://www.youtube.com/watch?v=jbJsTj4BeZ0 jakiś trailer sama nie wiem odświeżają anime? grafika wygląda słabo...

Cinnamonelf

Tak, te trzy częsci okazały się sporym przebojem, więc będą kontynuować dalej :D Wygląda słabo, ale to chyba tylko concept art. Jesteś fanką?

ocenił(a) film na 8
Turkisz80

ano jestem fanką Berserka i czekam na kolejną część anime tak samo jak na każdą mangę. Mam nadzieję, że to tylko concept art, bo bardzo mi się nie podobają te nowe anime w 3D (to chyba jakaś moda w Japonii na 3D :C ).
p.s- Punishera też kocham :)

Cinnamonelf

Też jestem. Anime jest spoko, i cieszę się że zaczęli je kontynuować, co do Mangi to też jestem fanem, ale częstotliwość ukazywania się to jakaś kpina :/ Ostatni numer ukazał się w Grudniu... Punisher na propsie zwłaszcza w obecnej serii Daredevil :)

ocenił(a) film na 8
Turkisz80

ja się cieszę, że wgl zaczęli mangę u nas wydawać :P teraz będzie 8 tom więc słabo im idzie skoro jest 37/38 tomów (przynajmniej na razie). Z każdym tomem czuję niedosyt, tym bardziej, że nim zaczęli ją u nas wydawać, to czytałam tylko ze słabym tłumaczeniem. No ale trzeba czekać :)

Cinnamonelf

Ja zacząłem czytać po angielsku, gdy na rynku było chyba 30 tomów więc świetnie się bawiłem kiedy miałem czytania na 2 miesiące, ale kiedy nadgoniłem to zrobiła się lipa bo trzeba teraz dłuuugo czekać. A Hellsinga w końcu wydali w Polsce do końca czy nadal jest tylko 8 tomów?

ocenił(a) film na 8
Turkisz80

Co do Berserka to jeszcze gdzieś czytałam recenzję mangi i ponoć najlepsza część zaczyna się jakoś od 11 tomu. Hellsing z tego co widzę w sklepie to wydali 10 tomów (ja czytałam chyba jakoś do 5 dawno temu). Mają nawet jakąś promkę i za 14zł tomik można dostać. Mi ostatnio udało się uzbierać Battle Angel Alita i teraz może zabiorę się za Akirę :) Muszę nadrobić zaległości.

Cinnamonelf

Czyli jesteś na 8 tomie Berserka? Nie wiesz co jest dalej?

ocenił(a) film na 8
Turkisz80

jestem na 8 ale oglądałam anime :) więc mniej więcej wiem co będzie dalej ale nie wiem czy tak samo będzie w mandze.

Cinnamonelf

Dla mnie Berserk teoretycznie zaczyna się od momentu kiedy Guts staje się posiadaczem miecza Dragonslayer i samotnie zaczyna krucjatę przeciwko Demonom, a ma to miejsce praktycznie po tej całej akcji z Griffitem. http://img1.ak.crunchyroll.com/i/spire1/e48b83793151f3817ce424e71c86459012311970 81_full.jpg

ocenił(a) film na 8
Turkisz80

no właśnie się zastanawiałam co z tym mieczem :D a mangę online pewnie można po angielsku sobie ściągnąć ale jeszcze się powstrzymuje i zobaczymy jak długo mi się uda :D
A teraz będzie premiera nowej mangi Blame.

Cinnamonelf

Kiedyś można było czytać online po polsku całkiem profesjonalnie tłumaczone skany, ale dokąd zaczęli wydawać w PL to chyba wszystkie strony padły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones