PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464215}
6,2 157
ocen
6,2 10 1 157
Between Love & Goodbye
powrót do forum filmu Between Love & Goodbye

..piękny!

ocenił(a) film na 10

film był po prostu cudowny! wszystko było idealne, jeszcze jakby tylko się dobrze skończył to po prostu było by CUDO! :D

ocenił(a) film na 5
loveandfun

Akurat film się skończył dobrze, byłoby idealnie, gdyby Marcel sam zabił tego obleśnego kolesia.

ocenił(a) film na 10
Poustis

co jakiego obleśnego? ;d Przecież on na końcu zrozumiał, że to co robił było złe i pobiegł za Marcelem bo zrozumiał, że go kocha

ocenił(a) film na 5
loveandfun

Nieee, no przestań. Koleś się zachowywał, jakby miał coś z głową. Wkurzał mnie niemiłośiernie.
Jakoś wątpię, żeby w kilka sekund z głębokiej nienawiści przeszedł do miłości.

ocenił(a) film na 10
Poustis

no jednak przeszedł :D

ocenił(a) film na 8
loveandfun

okazało się, że dla obu najważniejsze było mieszkanie a nie ich wspólna relacja, a żaden z nich nie był w stanie odpuścić, straszna historia ale niestety prawdziwa, bo ludzie nie potrafią rozejść się w spokoju.

loveandfun

Film moze piekny ale calkowicie jestem rozczarowany postawa Marcela , kotry caly czas probowal ratrowac zwiazek pomimo sygnalow Kyla , wg mnie marcel byl troche zalosny. Ale sytuacja kiedy kyle zadzwonil do biura uczynila w moich oczach z niego caljkowitego CH***

loveandfun

Film moze piekny ale calkowicie jestem rozczarowany postawa Marcela , kotry caly czas probowal ratrowac zwiazek pomimo sygnalow Kyla , wg mnie marcel byl troche zalosny. Ale sytuacja kiedy kyle zadzwonil do biura uczynila w moich oczach z niego caljkowitego CH***
Zakonczenie dosc nietypowe ale sory ze to napisze "należało mu sie, troche zbyt pozno zrozumial to co mial zrozumiec "

ocenił(a) film na 10
losiek142

lepiej późno nic w cale ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones