PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776802}

Bez śladu

Keepers
5,9 3 631
ocen
5,9 10 1 3631
Bez śladu
powrót do forum filmu Bez śladu

Pod takimi tytułami krąży już ten film. Dodam, że to znakomita brytyjska pozycja, jedna z wersji wytłumaczenia tajemniczego zaginięcia 3 doświadczonych mężczyzn obsługujących odległą od stałego lądu latarnię morską na szkockich wyspach Św. Flannana, w 1900 roku.

ocenił(a) film na 6
Prochowski3

Liczyłem na o wiele ciekawszy film, a tu się okazało, że nie ma żadnego tajemniczego zaginięcia.
Jednego z latarników zabił kompan, drugiego utopił drugi kompan który jak łatwo się domyślić umarł w łajbie na morzu.
Szkoda bo oczekiwałem czegoś na wzór "jest trzech latarników i skrzynia złota, nagle -puff- latarników nie ma, a widz będzie próbował rozwikłać zagadkę co też się z nimi stało.

ocenił(a) film na 6
alex_gawlas

Ładny spoiler debilu....

ocenił(a) film na 6
WujekChu1ek

Jakim baranem trzeba być żeby wchodzić w komentarze przed obejrzeniem filmu.
Widziałem już tysiące filmów i ani razu nie zajrzałem na filmweba przed seansem, no ale idiotów podobno nie sieją...

ocenił(a) film na 6
alex_gawlas

Jak chcesz wiedzieć wszedłem pod koniec co nie tłumaczy wcale twojego infantylnego spoilera!!! Nie odwracaj kota ogonem i nie rób ze mnie imbecyla, sam zawiniłeś a teraz bronisz się złamanym kijkiem.

ocenił(a) film na 6
alex_gawlas

Zawsze można napisać coś takiego przed zrobieniem z siebie idioty na forum.

---spoiler alert----

Ale nie, królewiczowi ciężko.

alex_gawlas

Szacunek do tych ,którzy jeszcze nie oglądali.Wiesz co to jest?NIE.

alex_gawlas

Dzięki za zdradzenie fabuły filmu. Co za pusty łeb

ocenił(a) film na 6
KAMA353

Proszę i faktycznie trzeba mieć pusty łeb żeby wchodzić na forum danego filmu przed seansem ale co poradzę, że tacy ludzie jeszcze są. Filmy oglądam od 1995 roku i trochę już tego obejrzałem ale ani razu nie zajrzałem na forum nim na ekranie nie zobaczyłem napisów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones