PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669681}

Bez litości 2

I Spit on Your Grave 2
6,1 24 674
oceny
6,1 10 1 24674
3,3 3
oceny krytyków
Bez litości 2
powrót do forum filmu Bez litości 2

aktorka ładniejsza, ale o wiele słabsza

ocenił(a) film na 4
pazurrr1501

Fakt, pierwsza część była naprawdę dobra. Druga nudnawa i przekombinowana.

pazurrr1501

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 8
pazurrr1501

uważam, ze druga część bardziej realistyczna i lepsza.

Eazy96

Jak dla mnie w porównaniu do jedynki to to jest dno ;/ nudne jak cholera

użytkownik usunięty
pazurrr1501

na tym poziomie piękna, trudno mówić o tym która jest ładniejsza...

użytkownik usunięty

Pomijając walory estetyczne, aktorka z drugiej części jakoś bardziej wzbudziła moją litość, przykro się patrzyło na jej krzywdę, tej z 1szej części jakoś mi nie było szkoda.

ocenił(a) film na 7
pazurrr1501

Jak dla mnie obie części były równe, a miażdżenie jajec chyba najgorszą torturą z obu części... A co do aktorki to ładniejsza ta z pierwszej części, ta z drugiej miała takie momenty, że nieźle wyglądała, ale ogólnie to ma taką... jakby to nazwać... wydatną szczękę.

ocenił(a) film na 5
pazurrr1501

Jak dla mnie ta z jedynki była ładniejsza, ale wiadomo, kwestia gustu ;d

Sharusahk

Dla mnie film super.Lubie takie mrożące krew w żyłach.Myśle,że nakręćenie takiego filmu to nic złego.Pokazuje do czego zdolny potrafi być człowiek i jak słodko potrafi smakować zemsta i jak wszystko potrafi sie obrócić przeciwko tobie z to jeszcze z nawiązką.
Co do dziewczyn z tych części...obie piękne.Trudno powiedzieć które ładniejsza
Ta druga nie była tak mocno chuda i miała ładniejsze cycuszki.
Jak można skrzywdzić tak śliczną istotke... co za pozbawieni uczuć i rozumu dranie.

ocenił(a) film na 3
koli_7

Zastanowiłam się nad ostatnim stwierdzeniem - jak można skrzywdzić tak śliczną istotkę. I pozwolę podzielić się swoimi odczuciami. Dla mnie, jak sądzę, nie miałoby znaczenia, czy owa istotka, kimkolwiek by nie była - samicą człowieka, przedstawicielem któregoś z gatunków zwierząt, czy elementem flory - jest przyjemna dla oka bardziej bądź mniej. Rozumiem, że po pierwsze - to tylko takie nasze gdybanie, jakieś wyobrażenia o danej sytuacji, teoretyczne założenie, i po drugie - ładnym ludziom jest łatwiej w życiu, ładne zwierzęta mają większą szansę na adopcję ze schroniska, bardziej zachwycamy się różą aniżeli pokrzywą, niemniej ukłuło mnie to jakoś, że gdyby ta dziewczyna miała nadwagę, łojotokowe zapalenie skóry i siwe odrosty, to już chęć pomocy jej nie byłaby tak oczywista.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones