PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544183}

Bez litości

I Spit on Your Grave
6,6 51 112
ocen
6,6 10 1 51112
5,6 5
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

8/10

ocenił(a) film na 8

Wciągajacy film i z motywem niestety aktualnym w naszym "chorym świecie:. Nigdy nie zrozumiem dlaczego jeden człowiek może tak skrzywdzić drugiego, tylko przez swój popęd seksualny... Ale ja tu o filmie... Jestem pełna podziwu za wymyślenie scenariusza.;) Dla mnie ta zemsta to było mistrzowsko wykreowane i takie logiczne. Do czego chcę się przyczepić to to że rzeczywiście gwałt był zbyt długo i zbyt brutalnie tu ukazany, mogę mniemać tylko że miało to w zamyśle ukazanie skali okrucieństwa. Ogólnie film bardzo dobry.:) Polecam

Filmowa12

Jezeli rusza cie bardziej tematyka nizeli sam film ktory jest zrobiony w sposob oklepany, i bardziej efekciarski ( w stylu Piły) a nizeli dosadny to polecam http://m.filmweb.pl/Nieodwracalne po tym bedziesz miala o czym myslec

ocenił(a) film na 8
Tyiio

Ogólnie to nie rozumiem Twojego komentarza, bo właśnie między innymi na ocenę filmu wpływa problematyka i sposób ukazania. Wg mnie to wszystko dobrze zgrywało. Ciekawa jestem co rozumiesz pod pojęciem "zrobiony w sposób oklepany"?? Czego się spodziewałeś?

Filmowa12

Uważam więc że sposób ukazania kuleje w tym filmie, a wręcz nie ma obu nóg. Z ciężkiego tematu jakim jest gwałt, można by było wycisnąć więcej niż słabo zagrane i napisane sceny m in pastwienia się nad ofiarą i motyw zemsty realiami ścigający się z Piłą. Film ewidentnie pisany był na kolanie a Monroe chciał jedynie odświeżyć i tak nieudany już film z lat 70. Naprawdę polecam obejrzeć filmy Gaspara Noégo gdyż o wiele lepiej ukazuję przede wszystkim postaci a brutalnością nie ustępuje Bez Litości. Jeżeli tu dałaś ocenę 8 to w filmie Nieodwracalne zabraknie ci skali na FW.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Tyiio

każdy ma swoj gust i każdemu podoba się co innego. Mi przypadło to do gustu, Tobie nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones