PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544183}

Bez litości

I Spit on Your Grave
6,6 51 101
ocen
6,6 10 1 51101
5,6 5
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

Moim zdaniem tak się powinno z nimi postępować. Przeczytałam, że parę osób skomentowały że to przesada. Wczujcie się w główną bohaterkę a zobaczycie, że te metody są odpowiednie. Wyobraźcie sobie co może czuć tak poniżona dziewczyna? No na pewno nie będzie pałac miłością do zwyrodnialców.
Film dobrze wykonany, pokazujący do czego jest w stanie posunąć się ofiara. Osoba, która musi odłożyć na bok swój humanizm i zająć się zemstą.
9/10

SisterDecember

Jezeli rusza cie bardziej tematyka nizeli sam film ktory jest zrobiony w sposob oklepany, i bardziej efekciarski ( w stylu Piły) a nizeli dosadny to polecam http://m.filmweb.pl/Nieodwracalne po tym bedziesz miala o czym myslec.

SisterDecember

Zemsta, która nie miałaby przełożenia na realny świat. Drobna kobitka zostaje zgwałcona, upokorzona i odchodzi kompletnie wyczerpana, nagle otrzymuje nadprzyrodzone moce od boga pokrzywdzonych kobiet i staje się cyborgiem? W drugiej części filmu cały czar prysł, kiedy to potrafiła powalić ważącego 3-krotnie więcej od niej faceta, co więcej, przenieść go..

ocenił(a) film na 8
SisterDecember

Ja się zgadzam!

ocenił(a) film na 10
SisterDecember

masz racje kara smierci dla gwałcicieli tylko problem jest taki jakby był sondaz to około 40% kobiet zgwałconych lub wiecej powiedziałoby ze są przeciwko kara smierci dla gwałciceli, kiedyś rozmawiałem o tym na innym forum to 2/3 kobiet powiedzialo ze są przeciwko karze smierci dla gwałcicieli .

ocenił(a) film na 5
SisterDecember

Gdyby prawo zmieniło się zgodnie z Pani sugestią to rzeczywiście ilość gwałtów by najprawdopodobniej drastycznie spadła ale.... wzrosłaby znacząco liczba morderstw. Po dokonaniu gwałtu zwyrodnialec nie miałby nic do stracenia i często nie ryzykowałby pozostawienia ofiary przy życiu, przez co zwiększałby prawdopodobieństwo, że skończy na krześle elektrycznym, tylko zabijałby kobietę zmniejszając w jakiś sposób ryzyko bycia złapanym przez policję.

SisterDecember

Najgorsze że brał w tym udział policjant,  osoba która budzi zaufanie, by myślimy że policjant strzeże prawa, uchroni nas przed złem. A okazało się że policjant był przywódcą tych gwałcicieli.

SisterDecember

W takim razie kara śmierci za wszystko. Za napaść, rabunek kradzież, za oszustwo, za uderzenie pięścią, za sfałszowanie faktury, za bezpodstawne wyzwiska, za stworzenie zagrożenia życia... Ja popieram, przynajmniej nikt nie zostanie w Polsce żywy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones