PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544183}

Bez litości

I Spit on Your Grave
6,6 51 129
ocen
6,6 10 1 51129
5,6 5
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

Jutro o 23.00 pod tytułem "Bez litości"
Ciekawe jak bardzo go okroją???

ocenił(a) film na 10
32ywis

Ja liczę na to,że nie będzie okrojony ani trochę,bo jeśli mają coś z niego wyciąć to niech sobie lepiej darują i nie puszczają wcale.

ocenił(a) film na 7
32ywis

W końcu jakiś w miarę dobry film na tym kanale.;)

Etresura

Nie narzekajcie ludzie na ten kanal , nie są tam moze zawsze super filmy , ale jest to pewnego rodzaju alternatywa przy takich stacjach jak TVN i POLSAT , i ta alternatywa rozni się tym ze jest tu sporo filmow nie wydanych u nas na DVD , ja osobiście nie mam problemu jak czegoś nie ma to poprostu sobie ściągam , ale napewno jest wielu ktorzy tego nie mają albo net im muli i napewno wolą obejrzec takie filmy na Pulsie (zawsze to cos nowego) jak dziesiątki razy puszczane Oszukac przeznaczenie , Klątwy i inne filmy ktore są i w sklepie dostepne i na okrąglo na Polsacie i TVN-ie lecą .

ocenił(a) film na 7
Siwy1984

Zgadzam się. Na Pulsie i Tele5 często można trafić na horrory klasy C, a czasem i Z o których nikt nie słyszał. Dla mnie spoko kanały.

użytkownik usunięty
32ywis

To nie ten film
http://tv.mediarun.pl/opis-programu/bez-litosci,id3551549003
Opis się nie zgadza

Dziwne , bo w obsadzie jest Sarah Butler , Rodney Eastman i reszta aktorow z tego filmu , wydaje mi sie ze mogli sie w tej ramowce z opisem poprostu pomylic .

użytkownik usunięty
Siwy1984

też tak myślę, bo teraz jak patrzę na inne ramówki to wszystko się zgadza. No i dziwi mnie też dlaczego w Programie TV na FW nie podlinkowali tego... No nic, jak możecie to dajcie jutro znać, czy to był ten film, bo ja dzisiaj jestem zmęczona po pracy, więc nie będę tyle na niego czekać:)

Nawet go sobie i obejrze , w sumie mam go z napisami na plycie , ale zawsze w tv to z lektorem.

użytkownik usunięty
Siwy1984

Też właśnie mam go z napisami

ocenił(a) film na 10

Nagraj sobie jak masz możliwość.Ja też oglądałem z napisami i jestem ciekaw jakie będzie tłumaczenie lektora.

ocenił(a) film na 10
Znawca kina

Lektor dał radę.

ocenił(a) film na 7

http://www.telemagazyn.pl/program-tv/3551549003,bez_litosci,id,t.html
Tu opis by się zgadzał..

_ARMIN_

Jaram się.

hahha nawet bardzo :), ale film z chęcią obejrzę :)

32ywis

I co ten film leciał?
Jeśli tak to nie wierzę, że puls zaczyna serwować tak dobre i przede wszystkim nowe filmy... Brawa dla nich!

ocenił(a) film na 9
Recovery

Pulsik się dziś spisał na piąteczkę z dużym +;D

jazdowicz2666

Szkoda, że to tak mało znana stacja i słabo z reklamą, dopiero przeczytałem, że dzisiaj była emisja, a z chęcią bym sobie obejrzał raz jeszcze, bo za pierwszym razem widziałem w oryginalnej wersji z napisami.

Recovery

Za tydzien będzie ten o to film : http://www.filmweb.pl/film/Rodzinna+kl%C4%85twa-2009-481515 , ale nie znam go akurat , moze sobie obejrzę bo widzę ze gra tam jedna aktorka ktorą lubię.

Siwy1984

Właśnie dzisiaj oglądałem po raz chyba 10 "Oszukać przeznaczenie".

Ten film niestety wygląda już gorzej, spójrzcie na drugi plakat, raczej niskobudżetówka, ale i tak z chęcią zobaczę, o ile będę w domu i nie zapomnę. :)

ocenił(a) film na 9
Recovery

no bez przesady Puls nie jest taką nie znaną stacją istnieje już dobrych parę lat ja często na niej i na Tele5 oglądam filmy bo tylko oni puszczają tak unikalne dobre nie to co te Polsaty i Tvn-y cały czas powtórki tych samych filmów typu Oszukać przeznaczenie!

jazdowicz2666

Zgadzam się , TELE5 niestety juz od 3 miesięcy nie posiadam bo mi w kablówce zamienili na POLSAT NEWS , ale pamiętam sporo filmow klasy B z lat 90-tych tam lecialo , których daleko szukac w TVN czy POLSAT .

Siwy1984

Multimedia?

Tele 5 można oglądać na żywo na ich stronie http://www.tele5.pl/stream/

Recovery

Dokladnie Multimedia , owszem mają TELE5 ale to w jakis juz pakietach dodatkowych , w normalnych pakietach komfort juz tej stacji nie ma

Recovery

Dzięki za linka na pewno sie przyda mam w miare szybki net więc zawsze jak cos ciekawego będzie lecialo to sobie zalącze.

ocenił(a) film na 9
Siwy1984

Dokładnie takie filmy to można szukać jedynie na tych starych kasetach VHS bo nawet na DVD nie wyszły a kablówka ci wtedy ładną maniane odwaliła skoro taki super kanał zabrała a dali w zamian taki badziew;)

jazdowicz2666

Niestety kablówki zaczynaja lecieć na komercje nie pytajac sie o zdanie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones