PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544183}

Bez litości

I Spit on Your Grave
6,6 51 112
ocen
6,6 10 1 51112
5,6 5
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

Przez godzine oglądamy jak kilku kolesi gwałci jakąś biedną dziewczyne a potem przez drugą godzine
oglądamy jak ta dziewczyna torturuje ludzi w wymyślne sposoby. Nie mam pojęcia jakim chorym idiotą
trzeba być by ten film się podobał.

ocenił(a) film na 9
kuczaj

film jest przedni. świetna fabuła, wykonanie i gra aktorska. dwuczęściowa produkcja, w której właśnie chodzi o gwałcenie jakiejś dziewczyny i o jej słodki rewanż więc jeżeli nie podoba ci się to o czym ten film jest nie oglądaj go a tym bardziej nie oceniaj. chorym idiotą trzeba być żeby wystawić 10 ludzkiej stonodze 2 bo w zupełności wystarczy 5.

ocenił(a) film na 1
lolexX123

gry aktorskiej prawie nie ma. Prolog do filmu trwa GODZINE (!) a we właściwej treści usunięto to co powinno się znaleźć w takim filmie czyli polowanie tej dziewczyny na swoich oprawców i zastąpiono to dokładnym przedstawieniem tortur jakim ich poddała. Zrezygnowali tym samym z całego napięcia i jakiejkolwiek akcji dla masy obrzydliwych, prymitywnym scen. Nie rozumiem dlaczego nie moge oglądać tego filmu i go oceniać jeśli mi się nie podobał? To moje prawo. I nie wiem po co wyleciałeś z ludzką stonogą, zresztą dla mnie ten film jest dużo gorszy od Ludzkiej Stonogi.

Poza tym żeby nazwać cokolwiek w tym filmie "słodkim" trzeba być psychopatą. Przykro mi.

ocenił(a) film na 9
kuczaj

dzięki za info o psychopacie wesoło mi ; D napięcia w tym filmie jest wystarczająco również dzięki tym scenom co je nazwałeś obrzydliwymi i tak na marginesie to niektórzy mają za dużo tych praw i przydałoby się je ukrócić bo potem np wypisują głupoty i jedynki wystawiają. wystarczy tej zbędnej dyskusji.

ocenił(a) film na 1
lolexX123

Nie dość że spychopata to jeszcze chce odbierać ludziom prawo do własnej opinii XD zaczynam się bać xD (żart ofc :D)

kuczaj

ale ty gadasz bzdury jak mało kto to się potem dziwisz !!!

ocenił(a) film na 1
zewral

Jakie bzdury na przykład?

kuczaj

gry aktorskiej prawie nie ma. Prolog do filmu trwa GODZINE (!) a we właściwej treści usunięto to co powinno się znaleźć w takim filmie czyli polowanie tej dziewczyny na swoich oprawców i zastąpiono to dokładnym przedstawieniem tortur jakim ich poddała. Zrezygnowali tym samym z całego napięcia i jakiejkolwiek akcji dla masy obrzydliwych, prymitywnym scen. Nie rozumiem dlaczego nie moge oglądać tego filmu i go oceniać jeśli mi się nie podobał? To moje prawo. I nie wiem po co wyleciałeś z ludzką stonogą, zresztą dla mnie ten film jest dużo gorszy od Ludzkiej Stonogi.

Poza tym żeby nazwać cokolwiek w tym filmie "słodkim" trzeba być psychopatą. Przykro mi.

ocenił(a) film na 1
zewral

To nie są bzdury. Oglądałeś ten film chociaż?

kuczaj

Pewnie że oglądałem i to co tu jest napisane to są bzdury

ocenił(a) film na 1
zewral

Więc nie oglądałeś uważnie skoro nie zauważyłeś jaki to był kicz.

kuczaj

A ty nie wiesz co to znaczy kicz ;>

ocenił(a) film na 1
zewral

Ojej.

ocenił(a) film na 1
kuczaj

Walczyłeś dzielnie druhu...

użytkownik usunięty
zewral

wie. wkoncy ma ksywke kiczaj :D

Śmiesznie się te wasze wypociny czyta po latach. A film faktycznie szmira jakich mało. Jak ona takie klocki dźwigała tyle kilosów? Jak taka silna była to powinna ich na początku już poskładać a nie się dać najpierw wydupcyć. Film nie jest jak ktoś tu pisał dla psychopatów, tylko dla dzieci. Nie tych metryką, ale mentalem.

ocenił(a) film na 7
kuczaj

Film jest całkiem dobrze zrealizowany. O to chyba chodziło, żeby nie było tego przygotowania i tropienia gości - to konsekwencja, bo dziewczyna jak zniknęła tak się pojawiła niespodziewanie. Obrzydliwe i prymitywne sceny? Okazuje się, że wielu ludzi na świecie jest obrzydliwych i prymitywnych, bo takie rzeczy robią. Jeśli chodzi o jej zemstę to zaiste była słodka i finezyjna. Bohaterka w perfekcyjny sposób wykorzystała każdą krzywdę, której doznała.

Ale zawsze tak jest - gdy Jason albo Michael Myers biegają wkoło i sobie zabijają to film jest klasyką gatunku. Kiedy kobieta ucina mężczyźnie penisa w odwecie za gwałt to jest film dla psychopatów.
Dobrze wiedzieć.

ocenił(a) film na 7
agatanna

Ludzie maja podwojne standarty....niestety...

agatanna

Zgadzam się z Tobą w 100%. Swoją drogą ciekawe, jak ludzie mają odmienne odczucia po tym filmie...

ocenił(a) film na 6
lolexX123

O przepraszam, ja "Ludzkiej stonodze 2" dałam 10 pomimo nudnej fabuły.

A co do filmu z tematu - nie jest wcale zbyt mocny, super się go oglądało, był wciągający. Wymyślne metody tortur usprawiedliwiam sobie faktem, że była pisarką, więc i fantazję musiała mieć. A długi prolog zawierał wiele ważnych informacji, bez których film by nie istniał. Wynajęcie domku, poznanie kolesi ze stacji benzynowej, nawet popsuty kibel wniósł coś do późniejszych wydarzeń. Był długi, bo logiczne połączenie tych wszystkich elementów wymagało ładnych przejść - to ma być film, nie pokaz slajdów. Jedynie żałuję, że faktycznie nie pokazali odrobinę więcej tego jej polowania (chociaż to nie przeszkadzało mi podczas oglądania filmu), chciałabym też wiedzieć, jak to wszystko się skończyło - jak udało jej się wrócić do życia, skoro przypałętała się do rodziny, w której babka z pewnością będzie szukała męża szeryfa. I co z córką szeryfa, gdzie zniknęła, gdzie poszła? A przecież i szkoła na pewno wygada się, że to nie była pani z projektu naukowego i wówczas wszystko stanie się podejrzane. Ukrycie pięciu ciał też jest raczej trudne, a sprawdzenie znalezionego na ofiarach materiału DNA nie stanowi problemu.
Gra aktorska również była, głównie na końcu, nic nie wyglądało dla mnie sztucznie.

Jedynie szkoda mi tego biednego niepełnosprawnego umysłowo chłopaka, który przecież też był w jakiś sposób do tego przymuszony. On jej nie chciał zgwałcić, zrobił to żeby jej nie pocięli, zresztą co może poradzić jeden biedny retard, kiedy stoi przed nim 4 facetów z bronią? Już lepiej dziewczynę przelecieć, niż pozwolić ją pociąć od góry do dołu. Mogła go poddusić, ale nie zabijać całkiem. On nawet później walczył ze swoim sumieniem, a ona dała mu poczucie bezpieczeństwa i go tak brzydko potraktowała, suka.

ocenił(a) film na 5
Natass

Ale ona go nie udusiła, na końcu, gdy przywiązała policjanta, to chłopak siedział na przeciwko niego. Obudził się, ruszył ręką, do której miał przywiązany sznurek i policjanta rozdupcyło ;)

ocenił(a) film na 6
voodoo_LP

Miałam na myśli, że mogła poprzestać na tym podduszeniu, a nie go później sadzać przed tym policjantem. Bo na początku jak go spotkała, to go przydusiła.

ocenił(a) film na 5
Natass

No mogła, ale niestety sama stała się zimnokrwistym pschypopatą.

ocenił(a) film na 9
voodoo_LP

Ten chlopak tez zginal razem z tym policjantem ;) ogolnie swietny film. Waham sie by dac mu ocene 10 (tak jak dalam w czesci drugiej). Rewelacyjny klimat. Szkoda ze malo takich filmow jest...o takiej tematyce i dobrze nakrecone

ocenił(a) film na 8
Natass

Mogłaby, gdyby skończyło się tylko na przymuszonym gwałcie, teoretycznie w jej obronie, zamiast pociachania jej, ale zauważ, że te gnojki ją puścili, a on sam ją podduszał, żeby skończyć. A szkoda, bo przez cały film miałam nadzieję, że on się jakoś zreflektuje i w końcu jej pomoże, szkoda:C

ocenił(a) film na 6
Tygrysek_

Chyba by mu nie odpuścili bez skończenia. Nie no ale wiem, on do końca też święty nie był.

ocenił(a) film na 4
lolexX123

Zanim można coś ocenic, to trzeba najpierw to coś obejrzec. Dopiero wtedy można się wypowiadac. Kolega obejrzał i mu się nie podobało. Wystarczy uszanowac.

ocenił(a) film na 8
armarange

Wszystko pięknie, tylko kolega obraża wszystkich tych, którym ten film się podobał...już nawet nieważne dlaczego. Na prawdę uważasz, że taka postawa zasługuje na szacunek?

ocenił(a) film na 4
uwieziona

No faktycznie , jedzie po bandzie wyzywa od psychopatów :-) Rozumiem że nie czujesz się adresatem jego słów a film Ci się podobał -ok ja z tym problemu nie mam, za to kolega wyraża to co myśli o fanach tego filmu tak jak to odczuwa.ps. Niestety spotkałem się na filmweb z wypowiedziami pokroju " fajnie ją gwałcili, podnieciłem się" .

ocenił(a) film na 1
lolexX123

słodki rewanż? przecież to było chore, reżyser powinien do psychiatryka trafić

ocenił(a) film na 9
genki_dama

Bo co usprawiedliwiasz gwałcicieli ....

ocenił(a) film na 1
katarzyna_czyzyk

naucz się czytać ze zrozumieniem, gdzie napisałem coś takiego?

genki_dama

to było sprawiedliwe a nie chore

ocenił(a) film na 4
kuczaj

Może się nie podobac. Ale można docenic. JA dałem 4/10. Ale zgadzam się - tutaj jest ukazany sadyzm jako cel sam w sobie a film fabularnie leży.

ocenił(a) film na 2
kuczaj

Zgadzam się. Bawi mnie dorabianie ideologii do tego filmu. Jak- ,,analiza psychiki zgwalconej kobiety''. Bezmyślna jadka ,gdzie ofiara okazuje się gorsza psychopatka niż sprawcy.

Edna_fw

Chyba nie wiesz co to gwałt moją żonę zgwałcono była 0,5 roku w psychiatryku próbowała wielokrotnie podciąć sobie żyły. Wielu polaków ma gwałt na sumieniu jeśli spotkam takiego gwałciciela to przysięgam na ojca i matkę że tego zwyrodnialca zabiję i to okrutnie proste.

kuczaj

Psychopaci to 1% populacji świata. W Polsce mamy ich 370.000, tylko jeden na 30.000 psychopatów zostaje seryjnym mordercą, zdecydowana większość po cichu manipuluje, wyłudza i kradnie pieniądze. Źródło: książka "Psychopaci są wśród nas" R.Hare

backu

wpisz w google: zdemaskuj psychopatę

ocenił(a) film na 4
kuczaj

najgłupsze że jest druga część tego ( nie oglądałam ale opis jest taki sam, aktorka podobna) i pytanie po to robić dwa takie same filmy? Chyba jest jeszcze trzecia część. Reżyser jest jakiś zboczony?

kuczaj

A może po prostu trzeba być człowiekiem, który wie, że takie rzeczy się zdarzają? Co zbyt brutalne i zbyt okropne? Po to pokazano takie, a nie inne sceny abyś uświadomił sobie, że taki świat istnieje wokół Ciebie, że tacy ludzie istnieją i tak powinno się im sgtać, gdy dopuszczą się czegoś tak BRUTALNEGO, czym jest gwałt. To nie jest horror z tanią sensacją, który ma trzymać w napięciu, twórcy wybrali drogę wstrząsu takiego, a nie innego... Spróbuj spojrzeć na to z tej strony... To tak jak z ludzką stonogą - tacy ludzie istnieją i to jest przerażające.

ocenił(a) film na 7
kuczaj

Ty jesteś chyba jakimś idiotą serio oglądałeś ten film i podejrzewam że wiedziałeś o czym on jest i on miał to przedstawić. Takie rzeczy się dzieją i to że taki film się komuś podoba wcale nie znaczy że jest psychopatą bo film jest dobrze zrobiony i dobrze zagrany a tych obrzydliwych scen było mało wiec nie rozumiem o co ci chodzi. Nawet jeśli ci się nie podobał to po co zakładasz jakąś dyskusje!

ocenił(a) film na 9
kuczaj

Dlaczego wszystkie rape reverse oceniacie na 1. Mam tu na myśli takich jak wy a nie ludzi. Czyżby sumienie nieczyste ....
Jakoś piła dostała wysoką ocenę i kilka innych tp chorych filmów.
Jeśli się mylę to powiedzcie który film wam się podobał z serii rape reverse ?

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 9
kuczaj

Uwierz mi są gorsze filmy i bardziej brutalniejsze , których tv nigdy nie puści nawet w nocy!!!!!.Pozdrawiam.

etnica83

Jakie np? Podaj tytuły, chętnie obejrzę :)

kuczaj

Wracaj baranie do swojej druzyny pierścienia.

kuczaj

Właśnie całkiem nieźle zagrany no i zwyrole dostali za swoje. Satysfakcjonujący film.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kuczaj

Oceniłeś fajny film na 1, bo się przestraszyłeś ? Może trzeba było nie oglądać w nocy.hahhaha. Włącz sobie Disneya i wszystko będzie dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones