PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544183}

Bez litości

I Spit on Your Grave
6,6 51 100
ocen
6,6 10 1 51100
5,6 5
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

Trwająca prawie pół godziny scena gwałtu. Później scena odwetu, czyli gratka dla psychopatów. Zero napięcia, bo wszystko od początku wiadome. Nie polecam.

ocenił(a) film na 5
CiotkaKlotka

Wszystko wiadomo, szczególnie, jak przeczyta się opis na stronie. Kto wymyśla takie beznadziejne opisy ?;)

Film nie jest takim dnem, jak piszesz. Mnie trzymał w napięciu, szkoda tylko, że poszedł w kierunku pokazywania brutalnosci, a nie poprzestał na budowaniu napięcia bardziej wysublimowanymi środkami. Z drugiej część filmu zrobili instruktaż techniki zabijania, a fajnie można było rozwinąć część szantażu oprawców i pójść bardziej w kierunku psychologii niż rzeźnictwa. Całkiem przyzwiota gra aktorõw, jak na tak mało znany skład.

ocenił(a) film na 8
Larii

Ja bym powiedziała, że było to analogiczne do sceny gwałtu. Za sam gwałt już sobie na to zasłużyli, ale to co Jej zrobili, ciężko nawet gwałtem nazwać. Ale masz dużo racji i mnie też trzymał w napięciu, mimo tego o czym napisała CiotkaKlotka. Generalnie ciekawy i fajnie ujęty komentarz. Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 8
CiotkaKlotka

"Gratka dla psychopatów" -nie sądzisz, że obrażasz w tym momencie wszystkich, którym ten film się podobał? Masz swoje zdanie i ok, ale przewidywalność filmu to nie wszystko i polecałabym trochę mniej zero-jedynkowego patrzenia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones