PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544183}

Bez litości

I Spit on Your Grave
6,6 51 127
ocen
6,6 10 1 51127
5,6 5
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

blu ray america kontra uk

wersja amerykanska jest wersja unrated ktora zostala wyswietlona tylko jednego dnia w 10 ciu kinach w Ameryce ta werskja trafi na sklepowe polki 7 lutego tego samego dnia ukaze sie wydanie brytyjskie niestety cale 14 minut krotsze od edycji amerykanskiej
dodam tylko ze amerykanskie wydanie ukazuje sie w multiregionie co oznacza ze plyte mozna odtwarzac na calym swiecie pozdrawiam fanow filmu!

czekam na tego 10 stycznia, ogladalem z 78 roku ten film, uwazam ze byl dosc mocny, jednak wydaje mi sie ze byl troche naciagany i za duzo tych scen rozbieranych, mam nadzieje ze remake bedzie o wiele lepszy, ogolnie czekam z niecierpliwoscia, pozdrawiam

użytkownik usunięty
michal_kaluzynski

film jest bardzo mocny i tak jak w filmie z 78 pelno golizny scena gwaltu potworna mysle ze ktos przesadzil ale warto zobaczyc pozdro

ocenił(a) film na 6

Tak samo godoli o "Last house on left" a wyszedl ugladzony. I co z tego, że na wyspach jest wersja ocenzurowana ? To jest polski portal i powinnien sie odnosic do wersji jaka bedzie w Polsce. A na kontynencie napewno bedzie wersja pełna.

użytkownik usunięty
shamar

Portal moze i polski ale filmu to ty poki co w Polsce nie zobaczysz(mam na mysli dystrybucje legalna) a jak ci sie nie podoba temat to po ch... czytasz co? a co do last house..... wersja bez cenzury istnieje i nie rozni sie znacznie od tej wydanej w Polsce jak nie wiesz to nie pisz a jak juz chcesz pisac to bajke napisz i wloz sobie do szafy albo w ... tyle ...!!!

ocenił(a) film na 6

ja p. ... ale z ciebie debil. I w dodatku agresywny. Tu już k...wa szkoda cokolwiek pisać bo od razu jakies chamy sie zlatują...

wpadlo ci choc pzrez chwile, palancie, na mysl, że piszac "ugladzony" odnosze sie nie do Unrated -kinowa - tylko remake do wersji oryginalnej ?

użytkownik usunięty
shamar

no to pisz jasno a agresja to sie Tobie zasysa ale to typowo polskie uzylem juz tego siegnij po ksiazke to moze ci sie jezyk poprawi a i moze troche kultury nauczy!

ocenił(a) film na 6

pisze ten co zaczal krzyczec pierwszy...

ocenił(a) film na 5
shamar

Jeszcze kołek twierdzi, że przetłumaczył ten film i gdzieś napisy wrzucił, diabli wiedzą gdzie. Nie dyskutuj z bajkopisarzem. ;)

ocenił(a) film na 6
sab1970

ta... i widzisz jak tu wygladaja dyskusje. Od dluzszego juz czasu prawie samo szambo.

Ja to p... Juz sie nie bede hamował ( co nie znaczy, że jakos specjalnie i zawsze sie hamowałem ) bo juz mnie ta masa chamskim dzieci i przyglupow wk...wia na tym "portalu"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones