PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8161}

Bez odwrotu

No Retreat, No Surrender
6,6 6 261
ocen
6,6 10 1 6261
3,0 4
oceny krytyków
Bez odwrotu
powrót do forum filmu Bez odwrotu

Fajny.

ocenił(a) film na 6

Klimat ery video, kino nieco naiwne, przewidywalne, ale ogląda się bardzo dobrze i przyjemnie. Aktorsko jest ok, Van Damme w roli czarnego charakteru - ciekawe, ale dochodzą jeszcze pomysłowe sceny treningów i bardzo dobre walki. Oprawa muzyczna też bardzo klimatyczna , przewijają się fajne kawałki w tle. Pomysł z duchem Bruca Lee to z jednej strony mocno naciągana rzecz, ale jednocześnie ciekawa. W sumie można to było w konwencji snu nagrać. Daję 6/10.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Spoko filmik...

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

No, widzę, że mamy podobnie. Ja nawet byłem pewny, że to sen. W pewnym sensie...

ocenił(a) film na 6
frycio80

Chodziło mi, żeby nie na "serio" to nagrać, a w jakiej wersji snu, że np. we śnie duch Lee mi coś tam powiedział i on się zmotywował.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

To też ciekawe. Film na tym by zyskał.

ocenił(a) film na 6
frycio80

No, bo ogólnie ten motyw, że Lee zstępuje to trochę z doopy wzięty, niby film to rasowe kino akcji, a tu nagle Bruce Lee zstępuje z niebios, ja bym to widział raczej jako sen obszerny sen Jasona, w którym Lee daje mu wskazówki i mówi by się nie poddawał i potem chłopak zaczyna treningi, a w międzyczasie przypominają mi się fragmentu snu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones