PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1241}

Bez przebaczenia

Unforgiven
7,9 92 109
ocen
7,9 10 1 92109
8,5 34
oceny krytyków
Bez przebaczenia
powrót do forum filmu Bez przebaczenia

Film przyzwoity, na poziomie, jednak Clint już nie taki sam jak w Dobry, zły i brzydki
7/10 zasłużone, za Hackmana.

Alex_Tyler

Piszesz, jaki to z Ciebie wielki znawca i uważasz, że Eastwood chciał zrobić z "Bez przebaczenia" swoją wersję "Dobrego, złego i brzydkiego"?? To westerny, ale jednocześnie filmy postawione na 2 różnych biegunach. Nie wiem też, pod jakim względem postać Williama Munny'ego chciałbyś porównać do Dobrego.

Alex_Tyler

Gość nie w pierwszym temacie robi z siebie ignoranta i głupka więc nie zwracałbym większej uwagi na jego wypowiedzi.

ocenił(a) film na 7
kondi143

oceniłem film całkiem przyzwoicie - zoabcz co oznacza 7/10 a ty piszesz że jestem ignorantem i głupkiem? Jaką masz czelnosć to robić? bo możesz się ukryć za ekranem komputera?

ocenił(a) film na 8
Alex_Tyler

Nazywa Cię głupkiem bo uważasz Eastwooda za epigona Leone, kiedy jego film z produkcjami Włocha łączy tylko sceneria.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Alex_Tyler

janek i do tego filmu się dobrał..

ocenił(a) film na 10
Alex_Tyler

alex chujler poleca i tyle buahahah frajer z ciebie :)

Alex_Tyler

Ten film mi się b.dobrze oglądało. Nie nudziłem się.Aktorsko też super, chociaż mam wątpliwości jednak co do Gena Hackmana. Jeśli chodzi o "Dobry,Zły,Brzydki" to film miałby u mnie nawet 10 gdyby nie ta dłużyzna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones