PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613271}

Bez słowa

Mute
5,3 8 589
ocen
5,3 10 1 8589
4,9 8
ocen krytyków
Bez słowa
powrót do forum filmu Bez słowa

Wrażenia??

ocenił(a) film na 5

I jak wrażenia? Ja dziś obejrzałam na netflix i niestety - po świetnym carbonie to jest nieporozumienie. Film nudny jak flaki z olejem, główny bohater nie przekonuje i nie zdobywa sympatii (choć stara się ale niestety). Jasne punkty tego filmu to Paul Rudd (w wyśmienitej formie i kreacji aktorskiej, serio nie spodziewałam się) oraz druga połowa a w sumie końcówka filmu, która nabiera wreszcie tempa. Miasto Berlin ciemne i mroczne, zero światła dziennego a po przekroczeniu jego granic piękna słoneczna pogoda. W ogóle ten świat nie przekonuje, jest jakiś niedopracowany, fajne tylko niektóre techniczne wynalazki. Czekam na ocenę i opinie innych bo może się podobał a ja się czepiam:)

ocenił(a) film na 4
filmoteka11

"...świetnym carbonie..." - hmmm...

ocenił(a) film na 7
filmoteka11

Czepiasz się :)
Primo Berlin jest ciemny i mroczy bo taka stylistyka panuje w cybepunku. Ciemna bo i atmosfera jest duszna. Nagle zaginęła ukochana bohatera, nudny jak flaki z olejem nie, po prostu spokojny jest. Widziała koleżanka Moon? Tu panuje taki sam spokój.
Główny bohater jest zdesperowany i do gra doskonale.
Ogólnie film jak najbardziej na plus co prawda reżysera było stać na coś jeszcze lepszego ale było dobrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones