PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556038}

Bez smyczy

Hall Pass
6,1 43 113
ocen
6,1 10 1 43113
7,3 7
ocen krytyków
Bez smyczy
powrót do forum filmu Bez smyczy

Świetna komedia jakiej ostatnio nie było, naprawdę można się pośmiać a jestem widzem wybrednym i ogólnie nie lubię głupich komedii ale ta to naprawdę wyjątek. Kto zna podobne fajne komedie ? tylko nie zapodawajcie tytułów w stylu american pie :D

HardkorX

polecam kac vegas

eselu83

haha no tak Kac Vegas też rewelka i czekam na 2 część Kac Vegas w Bangkoku już niedługo będzie premiera światowa 25 maja a w polsce 3 czerwca :]

HardkorX

JESTEM BARDZO WYMAGAJĄCY-NIE LUBIĘ KOMEDII,KTÓRE OKAZUJĄ SIĘ JAKIMIŚ TAM OBYCZAJÓWKAMI.

O caps mi się....
Komedia ma śmieszyć!!! Fabuła jest na drugim miejscu.

Z ostatniego czasu podobały mi się i polecam:
-Kac Vegas (to już mamy)
-Duże dzieci
-Jutro będzie futro
-Żona na niby

Jakby ktoś mógł jeszcze dorzucić coś śmiesznego to także chętnie skorzystam.

Corrolek

Duże dzieci jak najbardziej spox ale jutro będzie futro Ci sie podobało ? oO , mi nie bardzo, jak dla mnie nudne i absurdalny pomysł z jacuzzi przenoszącym w czasie :/. Dzięki za tytuł Żona na niby, jeszcze tego nie widziałem :) a jak gra tam tez Sandler to z pewnością będzie beka :D
Mogę dorzucić całkiem sympatyczną komedie ale z 2010> She's Out of My League. Nic więcej z fajnych komedii nie przychodzi mi do głowy, czekam na kac vegas 2 :]

HardkorX

Paul - bardzo polecam

HardkorX

Oglądnij Last Vegas, komedia z legendarnym aktorami w podeszłym wieku. Nie mylić z ,,Kac Vegas''.

ocenił(a) film na 5
HardkorX

millerowie

dariaaa29

a taak Millerowie widziałem ,też przaśna komedia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones