PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556038}

Bez smyczy

Hall Pass
6,1 43 108
ocen
6,1 10 1 43108
7,3 7
ocen krytyków
Bez smyczy
powrót do forum filmu Bez smyczy

Można się pośmiać

ocenił(a) film na 6

W niektórych momentach można się napraede pośmiać. Wiadomo że film jest oklepany itp itd no ale co poradzić. A tak na marginesie to Najbardziej mnie zastanawia w tym filmie dlaczego Fred tak się oglądał za innymi skoro miał naprawdę atrakcyjna żonę

ocenił(a) film na 5
s111

Zgaduję, że nie masz żony:)

ocenił(a) film na 6
aququ

Hmm.. Jestem dziewczyna. Więc choć bym chciała to u nas w Polsce byłoby ciężko

ocenił(a) film na 5
s111

To tłumaczy twoje zdumienie. Jako starszy kolega muszę zdradzić Ci straszną tajemnicę. Facet, choćby jego żoną był błekitny anioł, będzie się oglądał, i nie tylko, za innymi kobietami. Tak nas ukształtowała ewolucja lub ktoś na swoje podobieństwo. Kobiety powinny nam płacić odszkodowania!

ocenił(a) film na 6
aququ

O... Jakiś szowinizm wyczuwam

s111

To nie jest szowinizm... tak po prostu jest. Prędzej czy później zaczniesz się zastanawiać jakby to było z inną. Oglądać się za innymi itd. I nie ma w tym nic złego ani szowinistycznego.

I powiem więcej - Twoja kobieta też będzie miała takie myśli.
I też nie będzie w tym nic złego ani szowinistycznego.

Będziecie musieli sobie z tym jakoś poradzić, a zdrada akurat jest jednym z najgorszych rozwiązań.

Na tym polega dojrzały związek... klapki spadają z oczu... i albo jest między Wami naprawdę silne spoiwo, które sprawi, że to przetrwacie i Wasza relacja jeszcze się wzmocni. Albo nie...

ocenił(a) film na 6
aa2xa

Czy ty potrafisz czytac ? Podkresilam wyraznie ze jestem dziewczyna

ocenił(a) film na 8
s111

i własnie dlatego nigdy nie zrozumiesz :)

ocenił(a) film na 6
prowrocek

Nie wmowisz mi że każdy facet chce zdradzać. Tyle w temacie z mojej strony, naajwzenjsze to w związku być szczerym i czuc się swobodnie, wtedy nikt nie będzie szukał wrażeń na boku.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
s111

Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego. Wierzysz w to i niech tak zostanie. Moja córcia wierzy w świętego Mikołaja i niech wierzy jak najdłużej.

ocenił(a) film na 7
s111

Bo mu się już opatrzyła.

ocenił(a) film na 6
grd1

Chyba tobie też

ocenił(a) film na 7
s111

Mi nie, ja bym ją rżnął aż by wióry leciały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones