PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1028}

Bez twarzy

Face/Off
7,1 77 231
ocen
7,1 10 1 77231
6,5 11
ocen krytyków
Bez twarzy
powrót do forum filmu Bez twarzy

Strasznie śmieszny

ocenił(a) film na 4

Ale to film, który jest tak zły, że bardzo dobrze się go ogląda. Niby gra aktorska nie jest taka zła, ale głupie zachowania bohaterów robią z tego kompletnie idiotyczną papkę :P

MarcioHan

Obejrzałem i jestem w szoku z powodu średniej ocen na filmwebie. Ten film to obraza inteligencji widza, fabularne łajno...

ocenił(a) film na 3
MarcioHan

Całkowicie się zgadzam z tą opinią. Film świetnie się ogląda jako naiwny z założenia. Świetnie pasuje na wieczór, w który nie chce się zanadto myśleć.

ocenił(a) film na 4
MarcioHan

Obejrzałam ze względu na to, że znalazłam informację jakoby ten film miał się zawierać w rankingu najlepszych ról Cage'a, no i jakże mi przykro, że jest to pewnie prawda XD Nicolas mógłby grac bardziej skomplikowane role niż jakiegoś tam bandziora. Ogólnie cały film jest stworzony wg typowego schematu akcyjniaka amerykańskiego, zgadzam się z przedmówcami - ciężko się nie śmiać podczas seansu.
Jedyną satysfakcję, którą czerpię z podejścia do tej produkcji jest odkrycie tej jednej jedynej cudownej wybornej wybitnej sceny (która swoją drogą wydaje mi się totalnie wyrwana z kontekstu): https://www.youtube.com/watch?v=PDnW5XxjwI8
Chętnie zobaczyłabym film w podobnym klimacie jaki ma ten satyryczny fragment, będę wdzięczna za propozycje:)

MarcioHan

watek pelen bzdur i gimbusow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones