PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002968}

Bez urazy

No Hard Feelings
5,9 28 175
ocen
5,9 10 1 28175
6,3 27
ocen krytyków
Bez urazy
powrót do forum filmu Bez urazy

Świetna tematyka, genialne aktorstwo Jennifer Lawrence i jej kolegi, a ta scena walki na plaży przejdzie do historii kina. Coś pięknego.

ocenił(a) film na 9
desperados02345

Generalnie to chyba chemia między bohaterami podwyższa ocenę tego filmu. Jest wiele scen w których ciężko powstrzymać śmiech. Jestem pozytywnie zaskoczony po seansie.

desperados02345

A ja osobiście jestem zawiedziony. Po zwiastunie człowiek nastawie się na lekką/głupią komedie w sobotnie popołudnie ,a po pół godzinie okazuje się, ze to prawie komedia romantyczna, gdzie do końca filmu juz nie śmiechłem. Czy tematyka odnośnie tego, ze bohaterka próbuje „rozdziewiczyć” bohatera w zamian za samochód jest ciekawa ? Otóż nie. Miło było zobaczyć Jennifer na ekranie po długim czasie ,ale główny bohater ,jego niezdarne zachowania i po drodze zaczęła mi przeszkadzać jego uroda stanowczo mnie odrzuciły. No kompletnie nie mój humor ,bo był głupszy niż głupi. Osobiście nie żałuje , ze zobaczyłem ale dla mnie strata czasu. 2/10

ocenił(a) film na 5
damian249

Miałem to samo. jak zobaczyłem tego kolesia to od razu chciałem wyłączyć film. Ktoś nie dopasował za bardzo aktora do roli. Poza tym film momentami żenujący, Jennifer widzę trochę mocni upadła, że zagrał scenę w negliżu. Żadna szanująca się aktorka nie bierze takich scen. Poza tym przez cały film miałem wrażenie, że ona jest jego matką. Jennifer pomimo tego, że ma 32 lata to wyglądał na te swoje lata, a koleś kompletnie nie wyglądał na 19 lat. Jakiś totalny wymoczek i to rozwalało cały film. Poza tym to parcie na szybką inicjację seksualną młodego przez główną bohaterkę było chwilami mocnym przegięciem.

ocenił(a) film na 3
uczensaibaby

Zgadzam się, dla mnie ten film jest niesmaczny. Co do aktorów 19 latkowie tak zazwyczaj naprawde wyglądają ( :D ) , chyba, że się nakoksują to wtedy bardziej jako dorosli. A w amerykańskich filmach nastolatków grają zazwyczaj 25-30 latki, i może taki dysonans poznawczy ;)
I zgadzam się różnica wieku między nimi była aż za bardzo widoczna, to strasznie raziło i było niesmaczne - te jej wrecz napastowania dzieciaka.... bo tak chyba można jedynie to określić

ocenił(a) film na 3
desperados02345

Dla mnie te sceny były niesmaczne - "stara" kobieta napastuje chłopczyka, prawie dziecko a ..... z ludzmi.... Ech ;-/

ocenił(a) film na 7
desperados02345

Wlasnie skonczylem ogladac. Na prawde zaskakujaco dobry. Scena z pianinem mnie zniszczyla.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones